Останні події
Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк привітав жителів міста Бучач, що на Тернопільщині з 755-ою річницею з дня заснування міста.

Тернопільська обласна організація партії "УДАР" щиро вітає  лідера нашої політичної сили  Віталія Кличка з Днем народження!

 У ситуації, що відбулася у Мукачеве винні обидві сторони і вони мають понести відповідальність. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.

Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк вважає, що на Закарпатті планувалося розіграти вже відомий в Україні сценарій.

Про побудову місцевої виборчої кампанії на основі проблем,які цікавлять виборців йшлося під час семінару, що 11 липня відбувся у Хмельницькому для активістів Тернопільської, Житомирської, Вінницької, Чернівецької  та Хмельницької обласних організацій партії «УДАР».

Чемпіонат України з боксу серед юніорів розпочався 7 липня у Тернополі. Впродовж шести днів, до 12 липня, понад 250 спортсменів зі всіх областей України змагатимуться за першість, а відтак – участь у Чемпіонаті Європи з боксу.

 Міністр оборони України Степан Полторак знаходиться не на своєму місці. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.

 До Дня молоді у Зборові відбулося нагородження кращих громадських активістів району, які проявили себе за останній рік. Представники районної ради та адміністрації відзначили грамотами і активістів молодіжного крила Зборівської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» - Олесю Панчишин і Петра Кульматицького.
30 Червня 2015 +Коментар | подобається

«УДАР» підтримав відставку голови СБУ Валентина Наливайченка, оскільки напередодні таке рішення було прийнято спільно з ним. Ніякого конфлікту між нами немає. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
22 Червня 2015 +Коментар | подобається

Бюджет 2016 року має бути бюджетом розвитку, а не запозичень. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
17 Червня 2015 +Коментар | подобається

 “Україна сьогодні – потужний гравець на ринку сільськогосподарських культур. Останніх 10-15 років ми зробили дуже великий поштовх у розвитку сільського господарства. Тепер справа за народними депутатами, які мають внести зміни в законодавство, що сприятимуть залученню іноземних інвестицій", -  наголосив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк під час щорічного Дня поля у Бучачі.
15 Червня 2015 +Коментар | подобається

Голову Гусятинської районної ораганізації партії «УДАР Віталія Кличка» Віталія Остафійчука призначено головним редактором районної газети «Вісник Надзбруччя».
12 Червня 2015 +Коментар | подобається

     Благодійний фонд для допомоги хворим дітям та бійцям АТО «Мрія кожного» створили активісти Тернопільської міської організації партії «УДАР».
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

Акцію «Фото патріота» організували активісти молодіжного крила Зборівської районної організації партії «УДАР» у своєму місті. В рамках акції усі бажаючи мали змогу за добровільні внески зробити фото на фоні українського стягу та з тематичними реквізитами.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається