Останні події
Акцію «Фото патріота» організували активісти молодіжного крила Зборівської районної організації партії «УДАР» у своєму місті. В рамках акції усі бажаючи мали змогу за добровільні внески зробити фото на фоні українського стягу та з тематичними реквізитами.
11 Червня 2015 +Коментар | подобається

 Адмінреформа в Україні зруйнує прошарок чиновників, які розподіляють державні кошти і в кишенях яких ці кошти затримуються,  у цьому переконаний народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР»  Микола Люшняк.
10 Червня 2015 +Коментар | подобається

Краще зробити армію меншою, але більш професійною та озброєною. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.

Футбольні, волейбольні  та баскетбольні м'ячі для школи у Кобиловолоках, що на Теребовлянщині, передав народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Ігор Побер під час свята останнього дзвоника. 
30 Травня 2015 +Коментар | подобається

З нагоди Дня вишиванки у Зборові, що на Тернопільщині, відбувся флешмоб.Близько півтори сотні учнів місцевих шкіл разом із керівництвом району провели патріотичну акцію та зробили спільне фото у вишиванках.
22 Травня 2015 +Коментар | подобається

Обравши представників до Вищої ради Юстиції, ми зламали  гегемонію Ківалова. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Ігор Побер в ефірі програми "Чиста політика" на телеканалі "112 Україна".
20 Травня 2015 +Коментар | подобається

Два автомобілі для бійців АТО придбав народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк. Допомогу відвіз бійцям 92-ої механізованої бригади і прикордонникам. Автомобілі завантажили продуктами харчування та іншими речами першої необхідності.
19 Травня 2015 +Коментар | подобається

Участь у заходах, приурочених до Дня матері та з нагоди вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, що відбулися 10 травня у селі Івачів Зборівського району взяв заступник голови Зборівської районної організації партії «УДАР» Василь Мудло.   
12 Травня 2015 +Коментар | подобається

Подарунки для вихованців Центру соціально- психологічної реабілітації дітей Тернопільської ОДА вручили активісти Зборівської районної організації партії «УДАР» 10 травня.
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

  "Ударівці" Зборова взяли участь в урочистостях, що відбулися у місті з нагоди Дня пам'яті та примирення. 
11 Травня 2015 +Коментар | подобається

Замість того, щоб спрямовувати кошти на соціальне забезпечення громадян РФ та підняття рівня їхнього життя російське керівництво  витратило 7,7 млн доларів  на запобігання дощу в День перемоги. Це абсурд, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР" Ігор Побер. 

Яблуневий сад площею 605 га, що на Бучаччині оглянув народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.

Подяку за допомогу батальйону спецпризначення «Свята Марія», що захищає Маріуполь, отримав голова Гусятинської районної організації партії «УДАР» Віталій Остафійчук.