Останні події
У селі Осівці Бучацького району запрацював новий пункт прийому молока. Відтепер люди можуть продавати його вдвічі дорожче, ніж раніше. Посприяли у вирішенні проблеми зі збутом молока народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк і місцевий аграрій Петро Гадз.

Гуманітарну допомогу в зону АТО передали "ударівці" Борщова.  

Тернопільські ударівці взяли участь у семінарі щодо особливостей проведення місцевих виборів, що 28-30 квітня відбувся у Києві. Захід організований за підтримки Фонду Конрада Аденауера та партії «УДАР Віталія Кличка».
30 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Толоку у міському парку Зборова провели активісти молодіжного крила Зборівської районної організації партії "УДАР Віталія Кличка" 25 квітня. Акція відбулася до Дня довкілля.
28 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Фракція "Блок Петра Порошенка" буде голосувати за легалізацію іноземців у Збройних Силах України. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
23 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Дорогі земляки, друзі! Сьогодні – одне з найбільших та найвеличніших християнських свят, сьогодні вся Україна радіє Воскресінню Христовому!
12 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

 Дорогі друзі! Щиро вітаю вас зі Святом Воскресіння Господнього! Це – день єднання, милосердя, добра і справедливості.
12 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Напередодні Великодня голова Зборівської районної організації партії «УДАР» Павло Борисюк та голова молодіжного крила Василь Мудло завітали з подарунками до однопартійців-учасників АТО та їхніх сімей. 
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Передвеликодню допомогу сім’ям ударівців, що знаходяться в зоні АТО, передали члени комітету підприємництва Тернопільської міської організації «УДАРу».
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Передвеликодні подарунки та необіхдні медикаменти для 5-річної Лізи, хворої на атопічний дерматит терапевтично-резистентної форми поширення, вручили тернопільські ударівці.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Плани, перспективи подальшої діяльності, а зокрема допомогу малозабезпеченим, обговорили на засіданні комітету підприємництва при Тернопільській обласній організації Політичної партії "УДАР", що відбулося 26 березня у Тернополі.
27 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Уряд відвернувся від аграріїв і села, якщо Кабінет Міністрів не забезпечить термінової фінансової підтримки сільгоспвиробникам, не почне реформувати галузь,  Україну чекає зубожіння вже наприкінці цього року. У цьому переконаний народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Верховна Рада має підтримати законопроект «про особливий статус» Донбасу та введення туди миротворців ООН. Краще хиткий мир, ніж війна. Про це в ефірі телеканалу «112» заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер 16 березня.
17 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Усі бажаючі партійці Тернопільської обласної організації партії «УДАР» зможуть долучитися до одного із чотирьох профільних комітетів, створених при організації. Про це заявив голова виконавчого комітету Тернопільської обласної організації «УДАРу» Ігор Яворський під час партійних зборів Тернопільської міської та районної організацій, що відбулися 15 березня у Тернополі. Участь у зборах взяв народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
16 Березеня 2015 +Коментар | подобається