Останні події
Народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк разом з тернопільським аграрієм Петром Гадзом передали три броньовані автомобілі для потреб української армії та добровольчого батальйону ОУН.
12 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Автомобіль бійцям Добровольчого Українського Корпусу придбав народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.
11 Березеня 2015 +Коментар | подобається

201 річницю від дня народження Тараса Шевченка відзначили у Зборові. Зокрема, активісти  та представники молодіжного крила Зборівської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка»  поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.
10 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку поклали активісти Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» 9 березня. Пам'ять Кобзаря вшанували з нагоди 201-річниці від дня його народження.
9 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Ситуація, що зараз склалася в Росії – бомба сповільненої дії і рано чи пізно вона зірветься, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Ігор Побер.
3 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз важливо, щоби депутати повернули довіру людей до парламенту, заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер в ефірі телепрограми «Межа правди».
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Зараз потрібно робити ставку саме на сільське господарство, яке є авангардом української економіки. Про це заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Микола Люшняк.
2 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Дешеву ціну на природній газ в Україні утримували штучно протягом багатьох років. За цей тривалий період державний імпортер НАК «Нафтогаз» став однією з найкорупованіших структур у державі. Про це в ефірі телепрограми «Межа правди» заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.
27 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Воювати з такою потужною державою як Росія, Україна зараз не в силі. Про це заявив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк в ефірі телепрограми «Межа правди» на телеканалі TV-4.
25 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер взяв участь у тристоронній зустрічі народних депутатів, представників Громадської ради та влади області, що відбулася 23 лютого в облдержадміністрації.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Впродовж 24-26 лютого народний депутат України, член групи «УДАР» Микола Люшняк проводитиме виїзний прийом громадян на окрузі №166 з центром у місті Теребовля.
23 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Про налагодження роботи, підсумки діяльності та плани на майбутнє йшлося під час наради з головами виконкомів районних організацій партії "УДАР Віталія Кличка". Вона відбулася під керівництвом голови виконавчого комітету Тернопільської обласної організації "УДАРу" Ігоря Яворського 22 лютого у Тернополі.
22 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Громадський молебень та жалобний мітинг, приурочений Дню Героїв Небесної сотні відбулись 22 лютого у Тернополі. Участь у поминальних заходах взяли й тернопільські «ударівці».
22 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Пам'ять Героїв Небесної сотні пом’янули 20 лютого у Зборові, що на Тернопільщині. Участь у поминальній ході та вшануванні загиблих взяли голова Виконкому Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський, голова Зборівської районної організації «УДАРу» Павло Борисюк та його заступник Василь Мудло.
22 Лютого 2015 +Коментар | подобається