Останні події
«Сьогодні відзначаємо День Героїв Небесної сотні. У цей день з шаною пом’янімо  пам'ять усіх тих, хто поклав життя на Майдані, тих, хто боровся за Україну», - закликає народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Особистий прийом громадян провів народний депутат України, член депутатської групи «УДАР» Ігор Побер 20 лютого у Тернополі. З проханням посприяти у вирішенні проблем на зустріч із ударівцем прийшло кількадесят громадян.
20 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Завтра, 19 лютого, з 10.00 до 13.00 народний депутат України Ігор Побер проводитиме особистий прийом громадян.  
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Стає очевидним, що Росія не збирається виконувати Мінський протокол, тож прийшов час вводити найжорсткіші санкції та надати Україні летальну зброю. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.
18 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Нового голову Виконавчого комітету  Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» представили 17 лютого під час наради з головами районних організацій партії «УДАР».  Ним став Ігор Яворський.
17 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Затримання колишнього голови фракції Партії Регіонів Олександра Єфремова є важливим кроком у відновленні справедливості в нашій державі, переконаний народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Ігор Побер.
16 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Четверта черга мобілізації триває уже двадцять днів, а на Тернопільщині планове завдання виконане лиш на 50%. Чоловіків закликають стати на захист вітчизни і стримати ворога. Адже військові у зоні АТО потребують ротації.    
13 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Важливо, щоби під час переговорів Ангела Меркель та Франсуа Олланд займали правильну позицію – позицію справедливості, а не сили, яку нав’язує Путін. Про це заявив народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер 11 лютого під час прямого ефіру на телеканалі «112».
12 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Ігор Побер разом з шести народними депутатами від Тернопільщини звернулися до Президента України Петра Порошенка з проханням про призначення голови Тернопільської ОДА.
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Україні потрібно рухатись до комплексного впровадження недержавної пенсійної системи, адже це не лише інвестиція у своє ж майбутнє, а крок, що наблизить нас до Європи, переконаний координатор молодіжного крила Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Копачівський.
11 Лютого 2015 +Коментар | подобається

«Військовим, що знаходяться в зоні АТО потрібна заміна, адже деякі з них перебувають на сході понад півроку. Тому важливо поставитись з розумінням до мобілізації», - наголосив народний депутат України, заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР» Микола Люшняк.

За сприяння голови Тернопільської районної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Володимира Дзензеля  для активістів тернопільської «молодіжки» «УДАРу» було проведено тренінг про здоров’я людини.

Заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат  Микола Люшняк  провів прийом громадян у приміщенні Теребовлянської районної ради.

День Соборності України відзначили 22 січня у Теребовлянському будинку культури. Участь у дійстві взяв заступник голови Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», народний депутат України Микола Люшняк.