Останні події

Як «ударівець» Микола Люшняк у Хоросткові «козакував»

 

На Зелені свята у Хоросткові розважалися козаки.  У місцевому парку «Воля» зібрався чималий натовп, аби подивитися на що здатні молоді юнаки. Чудові призи для переможців змагань підготував Микола Люшняк, голова Координаційної ради політичної партії «УДАР Віталія  Кличка» і можливий кандидат по 166 виборчому округу.

-         Я хочу подякувати людям, які беруть участь у таких заходах, тим, хто їх організовує. Приємно, що є люди які цікавляться вихованням підростаючого покоління. Представники партії  «УДАР» підтримували та будуть підтримувати подібні дійства.

 

Захід відбувався за сприяння Василя Шевчука, який є головою хоростківського міського осередку партії «УДАР Віталія Кличка».  Його у Хоросткові знають добре, адже вже вкотре проводить різного роду заходи з власної ініціативи, за власні кошти. А цього разу, зізнається, відразу відгукнувся Микола Люшняк, який доклав чимало зусиль для того, аби свято відбулося на високому рівні.

Зокрема, подарував грошові сертифікати представникам Клубові рибалок та Хоростківському клубові спортивного голубівництва, злети яких постійно відбуваються у парку «Воля»,  для подальшого розвитку їхніх захоплень.  Подякував Микола Люшняк вихователям дитсадка міста Хоростків за те, що виховують таких козаків та подарував їм обручі, скакалки та м’ячі.  Місцевому клубові бойового гопака Микола Люшняк подарував спортивні снаряди, а будинкові культури – кінопроектор.  Він підготував призи і для учасників та переможців  козацьких змагань.

 

Почався захід з оголошення п’яти команд , які змагалися у декількох випробуваннях: навантажували віз мішками, перевертали велетенські колеса, піднімали штангу та перетягували канат. В результаті перемогу здобула  команда із Хоросткова,.  Нагороджували переможців Микола Люшняк та Ігор Побер – голова Тернопільської обласної організації партії  «УДАР». «Призи» за перемогу були «козацькими»: за третє місце – кролі, за друге – індик та гуска, а за перше - чорне волохате порося. Після заходу для хоростківчан місцеві колективи презентували концерт, після якого розпочалася запальна дискотека.  Додому всі хоростківчани поверталися із бурхливим емоціями, подарованими «УДАРом» та козаками!

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  6 Червня 2012 +Коментар | подобається