Останні події

Тернопільщина готова до бою за Україну

У суботу шістнадцятого червня  відбулося засідання Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР».  На засіданні були присутні всі голови районних організацій, а також члени Ради Партії та члени Виконкому Партії.

Під час засідання обговорили виконання завдань, поставлених перед обласною організацією Центральним Виконавчим Комітетом Партії.  Мова йшла також про легалізацію первинних осередків в населених пунктах області та про формування виборчих штабів. Було визначено функціональні обов’язки керівників районних штабів.  Останні отримали завдання щодо підготовки районних виборчих організацій до парламентських виборів 2012 року.

На розширеному засіданні ради Тернопільської обласної організації присутні заслухали звіти керівників сімнадцяти районів. Вони повідомили, що у кожному селі та селищі створено первинну партійну організацію та відбувається підготовка документів для легалізації в органах Юстиції шляхом повідомлення про утворення. У кожному районному офісі уже відкриті партійні офіси та налагоджено інтернет-зв\'язок із обласним партійним штабом. 

Можна з впевненістю сказати, що Тернопільська область вже готова до першого раунду бою за Україну на цьогорічних парламентських виборах.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  18 Червня 2012 +Коментар | подобається