Останні події

«УДАР» представив свою команду, яка вступить у бій за Тернопільщину

 

Вісімнадцятого  червня у прес-клубі відбулося знайомство із командою Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Журналістам та громадським діячам представили Голову Тернопільської обласної організації ПП «УДАР» Ігоря Побера та найактивніших «ударівців»: Віталія Максимова, Віталія Ломаковича, Миколу Люшняка та Олега Ваврика.

Колишній начальник обласного управління міліції генерал Віталій Максимов пояснив, що «УДАР» обрав тому, що це єдина політична партія, у якій немає бруду, яка ще не була при владі. «Я боєць і  просто так не здамся, - зауважив генерал, - Доповнюючи кредо нашого лідера про початок бою за Україну, я скажу: ми починаємо бій за Тернопіль та Тернопільщину!»

Успішний банкір Віталій Ломакович, який також увійшов до переліку найактивніших членів Тернопільської обласної організації, родом із Тернополя, хоча тривалий час проживав та очолював банківські установи у Львові та Києві. Він зауважив, що має досвід керівництва у банківській справі, тому вирішив спрямувати свій потенціал у політику. Певні кроки він вже зробив, а надалі працюватиме на користь Тернпоільщини у складі команди «УДАРу».

Голова Тернопільської обласної організації «УДАР» Ігор Побер повідомив про те, що вже не очолює Управління з питань культури та спорту Тернопільської ОДА, адже вже написав заяву про звільнення і тепер повністю займається  партійною роботою. «Було багато спекуляцій на тему моєї професійної діяльності. На сьогодні я залишаюся професійним спортсменом, але вже не очолюю управління з питань фізичної культури та спорту. Я написав заяву за власним бажанням на початку місяця, станом на сьогоднішній день вже звільнений і займаюся тільки партією», - пояснив політик.

Микола Люшняк, кандидат сільськогосподарських наук, керівник декількох компаній, які займаються засобами захисту рослин,  родом з Бережан.  Від «УДАРу» він очікує насамперед змін. «Коли я прочитав вперше програму партії, то зрозумів, що це те, що змінить суспільство. Ми можемо багато розмовляти, однак передусім потрібно щось робити, бо зміни необхідні. І в формуванні законотворчого процесу повинна брати участь кожна людина», - вважає він.

«УДАР» - тому що партія нова, молода, - пояснює свою приналежність до партії Олег Ваврик, власник кількох підприємств в Чорткові, зокрема фабрики з виготовлення кондитерських виробів та компанії, яка торгує енергетичними добавками для м’ясної промисловості. - Бачу, що тут діла не розходяться із словами, це єдина партія, яка готова взяти на себе відповідальність за свої дії. Бо там де є декілька партій в результаті на себе відповідальності не бере ніхто».

Станом на сьогоднішній день сформовані уже всі районні та міські  осередки у Тернопільській області, а партія «УДАР» є у кожному населеному пункті. То ж наш край вже готовий до першого раунду бою за Україну.

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  18 Червня 2012 +Коментар | подобається