Останні події

Завдяки Віталію Максимову тернополяни поїхали на «Євро - 2012»

У неділю на набережній Тернопільського ставу відбулася унікальна акція, організована Тернопільською обласною організацією політичної партії «УДАР»Керівник обласної організації Ігор Побер та активіст партії Віталій Максимов вирішили презентувати тернополянам можливість відвідати футбольний матч між збірними України та Англії, який проходитиме у рамках «Євро -2012» девятнадцятого червня у Донецьку.

Напередодні тернополяни, що прогулювалися центральною частиною міста, отримали листівки із повідомленням про акцію, однак значно більше бажаючих підійшло до палатки «УДАРу» безпосередньо під час її проведення. Відомий тернопільський ведучий Андрій Махно заохочував людей долучитися до участі у вікторині, переможці якої мав шанс отримати не лише квиток на «Євро -2012», але й на потяг  до Донецька і назад.

Чимало прохожих наважилося спробувати дати відповіді на запитання про Віталія Кличка. Значно більше було спостерігачів, які емоційно вболівали за учасників. За умовами вікторини перемогу отримати мав той учасник, який дав найбільше вірних відповідей. І хоча акція три вала буквально декілька хвилин, та емоції вирували не на жарт.  У результаті перемогу здобув студент ТНЕУ Рустам Ергашов (до нас приїхав із Камянця-Подільського), який про акцію дізнався із інформаційної листівки.

-          Ми мали змогу трохи підготуватися заздалегідь, прочитати в інтернеті про Віталія Кличка, тому, можливо, й перемоглиРазом з другом, який підтримував мене протягом вікторини, ми й поїдемо до Донецька! ділився радісними емоціями хлопець, -  Скажу відверто, були питання прості, а були й такі, відповідей на які я навіть не уявляв. Приміром, на питання про те, що любить їсти Віталій Кличко. Тому можу сказати, що мені просто пощастило. Адже перемогли ми з мінімальним відривом: у нас було сім вірних відповідей, а в іншого претендента на перемогу шість.

Рустам пообіцяв, що коли повернеться, обовязково розповість про футбольний матч, подарований йому «УДАРом» та Віталієм Максимовим

 

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  19 Червня 2012 +Коментар | подобається