Останні події

У Гусятині Микола Люшняк пригощав усіх «УДАРним» квасом

З нагоди святкування Дня міста Гусятина представник Благодійного фонду «Мрії збуваються», член політичної партії «УДАР» Микола Люшняк пригостив майже три тисячі місцевих мешканці запашним квасом. Напій роздавався безкоштовно, і люди з радістю сприйняли такий подарунок.

«Раніше міське свято відбувалося ближче до осені. Цього року гусятинці вперше святкували день свого міста у таку спекотну пору, - розповів Микола Люшняк. – Я закупив більше двох десятків бочок квасу, аби під час народних гулянь люди не відчували себе дискомфортно через погодні умови. Активісти «УДАРу» залюбки погодилися приєднатися до такої ініціативи і цілий день роздавали хлібний напій своїм землякам».

Загалом, мешканці Гусятина скуштували майже три тисячі бокалів квасу. Черга біля намету політичної партії «УДАР» не зменшувалася ні на секунду.

«Найприємніше те, що люди в більшості віддавали перевагу квасу, а не пиву, яке продавалося у сусідніх наметах. Адже лідер «УДАРу» Віталій Кличко та всі ми завжди пропагуємо здоровий та спортивний спосіб життя,» - додав Микола Люшняк.

  26 Червня 2012 +Коментар | подобається