Останні події

Микола Люшняк побачив у «Трьох сестрах» проблеми сучасного українського суспільства

Театральний сезон у Тернополі закрили прем’єрою драми «Три сестри». Подивитись на виставу прийшло чимало поціновувачів мистецтва, серед яких представник Благодійного фонду «Мрії збуваються», член політичної партії «УДАР» Микола Люшняк.

«Драма Антона Чехова дуже  захопила мене – зізнався пан Микола. – Переглядати виставу в театрі це взагалі для мене величезне задоволення.  Як аграрій, я не маю змогу часто відвідувати подібні заходи. Перед прем’єрою,  мав нагоду спілкуватись з постановником В’ячеславом Жилою. Обговорили, здавалось би, усі нюанси та суть вистави, однак зараз я під такими позитивними враженнями, що обов’язково у більш спокійній атмосфері подякую метру за його роботу».

Вистава-ностальгія за щастям, як її ще називають,  не залишила байдужим нікого. Завдяки грі тернопільських акторів усі присутні знайшли  тему, яка є болючою саме для них.

«В драмі «Три сестри» я побачив відкрите питання еліти:  Хто вона? Чим живе? В чому бачить національну ідею?  Для мене, як  члена політичної партії «УДАР», це питання також є важливим, тому я намагався віднайти відповіді на них при перегляді прем’єри. Маю надію, що  мої переконання є правильними і збігаються з поглядами  наших земляків,» - додав Микола Люшняк.

 

 

  30 Червня 2012 +Коментар | подобається