Останні події

У Передмірці «УДАР» нагородив переможців спартакіади

Восьмого липня у неділю у селі Передмірка відбулася Лановецька районна спартакіада. Для участі у ній до села з’їхалися представники з усього району. У рамках спартакіади відбулося змагання серед дівчат з дарцу, а також молодь позмагалися в волейболі, перетягуванні линви, гирьовому спорті, армреслінгу. Повболівати за учасників змагань до Передмірки прибули футболісти районної Лановецької команди «Цукровик».

На змаганнях побував і представник благодійного фонду « Мрії збуваються» Віталій Ломакович та активісти Політичної партії «УДАР» Ярослав Ратушко  та Наталка Михно, які не лише вболівали за учасників, але й підготували для них подарунки.

Переможці у гирьовому змаганні – брати Михайло та Андрій Шмир із села Верещаки , - отримали в подарунок від Віталія Ломаковича спортивні трико для улюбленого заняття. Команда «Цукровик» також не залишилися без уваги: їм подарували футбольну форму, м’ячі та сітку для воріт. 

Представники місцевої волейбольної команди також стали власниками м’ячів та сітки для волейболу (до цього вони змушені були позичати її у сусідньому селі).

Я приємно вражений, що на Лановеччині є стільки молодих людей, які активно займаються спортом, прагнуть перемагати та пропагують здоровий спосіб життя, хоча умов для цього у них фактично немає, – зауважив Віталій Ломакович.

Прес-служба

ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  9 Липня 2012 +Коментар | подобається