Останні події

Кость Бондаренко: «В «УДАРу» зрілий список і сильні мажоритарники»

Старт виборчої кампанії не приніс якихось серйозних несподіванок, вважає відомий український політолог Кость Бондаренко, який 15 серпня презентував Тернопільське представництво Фонду Української політики.

Одразу за прогнозованими лідерами — Партією регіонів і об’єднаною опозицією, рейтинг яких коливається у межах 25-26 %, ідуть УДАР і Компартія, які вже на старті кампанії мають близько 10 відсотків. За даними соцдосліджень, якими оперував столичний гість, «Свобода» та «Україна вперед» балансують на грані проходження до ВР. Утім, вважає Бондаренко, ситуація може кардинально змінитися ближче до кінця перегонів. 

Політолог також зазначив, що «УДАР» — одна із небагатьох партій, яка у своєму списку представила зрілу команду фахівців. Це дає підстави сподіватися, що наступний парламент буде набагато професійнішим, ніж теперішній. Відзначив політолог і сильних «мажоритарників» партії Віталія Кличка. У Тернопільському представництві Фонду Української політики, зокрема, вважають, що Віталій Максимов (виборчий округ № 163) — чи не єдиний справжній конкурент Олексія Кайди, якого називають фаворитом перегонів. Віталій Ломакович (виборчий округ № 164) має шанси на перемогу так само, як і Микола Люшняк (виборчий округ № 166).

У тому, що голова обласної організації УДАРу Ігор Побер стане нардепом, практично нема сумнівів.        

  15 Серпня 2012 +Коментар | подобається