Останні події

“Міліція потребує кадрової революції…”

Так вважає кандидат у народні депутати України Віталій Максимов, який цього тижня уже провів ще чотири зустрічі з виборцями. Спілкування відбувалось у трудових колективах обласних філій “Укртелекому” і “Райффайзен Банку Аваль”, а також у Тернопільському перинатальному центрі та в обласній раді профспілок. Люди пам’ятають про міліцейське минуле генерал-лейтенанта Максимова і часто ставлять запитання, пов’язані саме з правоохоронною діяльністю.

Ось, характерний приклад

– Як Ви ставитесь до імовірного перейменування міліції у поліцію? – запитує один із виборців

– Ставлюсь до цього спокійно, але тільки за умови, що процес не обмежиться лише зміною назви. Насправді міліція потребує не нової вивіски, а кадрової революції. І це не перебільшення – саме революції, яка б нарешті розставила на усі керівні посади виключно професіоналів і докорінно змінила філософію ставлення міліціонерів до служби. У нас, на жаль, зараз багато таких, які йдуть у міліцію, як на заробітки. А коли вже “зароблять”, то думають, що будь-яку посаду можуть купити. Треба визнати, думають небезпідставно. І купують… От, цю систему треба ламати, а не змінювати поняття “міліція”…

Перед виступом перед співробітниками перинатального центру Віталій Максимов взяв участь у лікарській нараді, щоб детальніше ознайомитися з роботою цього закладу. Саме у цьому закладі лікують важкі патології у вагітних жінок, приймають складні пологи і надають спеціальну допомогу новонародженим, які мають проблеми із здоров’ям. Кандидат у депутати до Верховної Ради Віталій Максимов запевнив медичних працівників, що партійці “УДАРу” завжди будуть відстоювати інтереси громади, яка їх підтримала.

– Проголосували за тебе у Тернополі, значить, не ховайся у столиці, а зустрічайся з земляками, знай їх проблеми, і “кістками лягай” в міністерствах, в президентській адміністрації врешті-решт, щоб ці проблеми вирішити…

Під час зустрічей Віталій Максимов розповів про позицію “УДАРу” з приводу законодавчого закріплення референдумів довіри до керівників обласного рівня. І партія Віталія Кличка обов’язково прийме таке рішення у парламенті. Воно вже давно назріло… Люди мають право оцінити роботу прокурора, начальника міліції, губернатора, інших високих начальників. Сама можливість такого оцінювання серйозно стимулюватиме керівників до справедливого ставлення до людей і ефективної праці…

Продовжуючи свої зустрічі у мікрорайонах Тернополя, Віталій Максимов спілкувався із мешканцями будинку №72 на проспекті Степана Бандери і будинку №3 на вулиці Слівенській. Спілкування із тернополянами показали, що люди розчаровані і зневірені. Особливо політикою і політиками… Своїм важким нинішнім життям… Одна літня співрозмовниця у своєму монолозі і не намагалася приховувати емоції.

– Скільки ж нам ще будуть брехати? Я казала своєму синові, не їдь на той помаранчевий майдан, ти хворий. А він: “Ні,мамо, їду до Києва, може щось змінимо”… Поїхав – і ще гірше захворів. І що з того? Тепер Ющенко знову просить, щоб за нього проголосували, обрали депутатом… Вони, що ж думають, що ми вже зовсім дурні…?

Зрозуміло, що важко у таких ситуаціях переконувати людей у політичних пріорітетах, але Віталій Максимов не втомлюється повторювати: \"Партія “УДАР” не була при владі, тому не відповідає за вчинки своїх попередників, але готова взяти на себе відповідальність за подальше майбутнє країни, її громадян. Дайте нам шанс 28-го жовтня – і разом з Віталієм Кличко ми доведемо, що обіцянки “УДАРу” – не порожні слова…”

  22 Серпня 2012 +Коментар | подобається