Останні події

Ігор Побер: «Державний стяг підносить національний дух»

Тернопіль уперше за 21 рік незалежності пишно відсвяткував День прапора. Активісти Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» взяли участь у загальноміських урочистостях і вшанували головний символ Української Державності.

 

-          Вагомість свята неможливо переоцінити, - вважає Ігор Побер, голова організації, - Адже стяг нерідко надихав наших пращурів на звитяги, допомагав відстоювати свою територію. Прапор возвеличував нашу країну під час найвагоміших наших перемог у спортивних змаганнях. Я до глибини душі ціную наш прапор, оскільки він не раз був джерелом наснаги для здобуття перемог. Ставши чемпіоном світу у Лас-Вегасі, із трепетом у серці спостерігав за підняттям прапора і розумів, що це не тільки моя перемога, але й всієї України. Я відчував особливу гордість за свою країну!

Жовто-блакитні кольори у кожному українцеві пробуджують почуття патріотизму та віри в те, що врешті-решт все налагодиться у нашій державі. Сьогоднішня хода за участю активістів нашої партії вселяє віру в те, що будуть подолані усі негаразди в країні, що разом ми здійснимо крок у європейське майбутнє. І дуже символічним є той факт, що крокували ми поряд із представниками опозиційних сил. Це означає, що, хоча всі ми під стягами різних політичних партій, та наш Державний прапор, який ми сьогодні вшановували, веде нас до спільної мети!

  23 Серпня 2012 +Коментар | подобається