Останні події

Ланівецький «УДАР» провів екологічну толоку

«Очистимо Україну від бруду!» - так називалася масштабна всеукраїнська акція, яку партія «УДАР Віталія Кличка» з ініціативи свого лідера приурочила Дню Незалежності України. Ланівецькі «УДАРівці» зробили свій вклад в неї, організувавши толоку біля міського озера. Активну участь у ній взяв кандидат у  депутати Верховної Ради України від партії «УДАР» по 164-му виборчому округу Віталій Ломакович. «Цілком підтримуємо Віталія Кличка в тому, що політику очищення країни треба починати саме з таких простих, але конкретних справ, - каже один з організаторів, активіст партії «УДАР», депутат районної ради Ярослав Ратушко. - І воно справді символічне, бо, очищаючи все навколо від звичайного бруду, ми демонструємо, що готові очищати державу і від політичного. Екологія – це один з найголовніших пріоритетів, бо від неї залежить здоров’я і життя людей».

За декілька годин «УДАРної» праці, до якої члени команди Віталія Кличка залучили і жителів райцентру, популярне місце відпочинку було не впізнати.

Там прибрали сміття, скосили траву, обрізали гілля, відремонтували обладнання на дитячому майданчику та облаштували спортивний, насипали пляжну смугу, встановили зручні альтанки та додатковий контейнер для побутових відходів. «УДАРівці» сподіваються, що жителі Ланівців оцінять їхні старання і підтримають у прагненні бачити райцентр чистим та комфортним для проживання. Відтак запланували проведення нових акцій по збереженню довкілля.

Віра Надієнко.

  30 Серпня 2012 +Коментар | подобається