Останні події

Ігор Побер: «УДАР» зробить все, щоб усунути «Партію регіонів» від влади»

У період, коли виборчий процес почав набирати все більших обертів, активісти політичної партії «УДАР» детальніше пояснили головні засади передвиборної програми цієї політичної сили. Вони ще раз наголосили на тому, що команда Віталія Кличка у майбутньому парламенті планує створити свою фракцію і працювати виключно в руслі відстоювання інтересів пересічних громадян нашої країни. Яким чином втілюватимуться програмні засади після перемоги «УДАРу» на виборах, детальніше під час прес-конференції 31 серпня розповіли голова обласної організації партії Ігор Побер і голова виконкому обласної організації партії Наталка Михно.

«Мета «УДАРу» на парламентських виборах – усунути «Партію регіонів» та її сателітів від влади. Як ми всі бачимо, подальше перебування цієї політичної сили при владі є загрозою для суверенітету країни, блокує поступ нашої держави до Європи, унеможливлює зростання стандартів життя громадян. Політика Партії регіонів не відповідає національним інтересам України і її громадян, оскільки спрямована на розкол суспільства. Одним із яскравих прикладів є прийняття Закону України «Про засади державної мовної політики». Саме тому в усіх мажоритарних округах, де балотуються кандидати від нашої партії, ми зробимо усе від нас залежне, щоб не переміг кандидат від влади», - категорично заявив Ігор Побер.

Наталка Михно наголосила на тому, що в «УДАРу» є чітко сформулювані плани щодо того, як вивести Україну на новий рівень. «Ми не обіцяємо нічого абстрактного і неможливого для виконання. Програма «УДАРу» спрямована на зміни української політики в інтересах суспільства. Тільки так можна досягти європейської якості життя в Україні. З цією метою активісти «УДАРУ» планують побудувати країну рівних можливостей, посилити роль громадян в управлінні країною та контролі за державою. Рівень життя повинен бути таким, щоб кожен українець упродовж десяти років міг накопичити кошти на нове житло, не обмежуючи себе при цьому у побутових потребах, а за три роки придбати нове авто. Для цього потрібно зробити певні кроки. І ми знаємо які», - розповіла Наталка Михно.

  3 Вересня 2012 +Коментар | подобається