Останні події

Тернопільський " УДАР" формує команду.

 

13 жовтня 2011 року відбулися збори Тернопільської обласної організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка". Першим питанням стало підведення підсумку та план роботи обласної організації. Голова Тернопільської обласної організації ПП "УДАР" Ігор Побер привітав учасників зборів, нагадав коротку історію створення партії на Тернопільщині і передав слова лідера партії Віталія Кличка, про те, що: "Сьогодні реформування держави та суспільства можливо тільки за однієї умови – об'єднання всіх небайдужих громадян, лідерів суспільної дії, людей з новими підходами, всіх, хто розуміє необхідність змін в Україні, прагне та вимагає таких змін. Ми готові об'єднати всіх прихильників реформ в єдину громадсько-політичну команду, мета котрої реформування та оновлення країни".

Ігор Побер наголосив, що обласна організація «УДАРу» вже долучилась до підтримки культури та спорту області. У Чорткові, за підтримки районної організації, молоді спортсмени взяли участь у змаганнях з кік-боксингу. Молоді чортківчани, що виступали під патронатом партії «УДАР» здобули п’ять золотих медалей.

Під час зборів присутніх проінформували про діяльність обласного осередку. За словами голови виконкому обласного «УДАРу» Наталії Михно, на цей момент відбулась реєстрація районних осередків (окрім Гусятинського району) партії, обрано голів та заступників, утворено обласну молодіжну організацію. Зараз триває реєстрація міських організацій. Збори прийняли рішення прийняти активну участь у дочасних виборах сільських голів 11 грудня 2011 року у селах Зарубинці Підволочиського району та Гайворонка Теребовлянського району.

Днями світ побачило партійне видання Тернопільської обласної організації «УДАР» - інформаційний вісник «УДАРна Тернопільщина». Видання інформуватиме жителів області про новини, діяльність та партійне життя тернопільського «УДАРу». До речі, в цьому номері стартував конкурс «Місце, де ти живеш». Взяти у ньому участь може кожен, надіславши фотографію та художню розповідь про місцевість де він народився і живе. Переможців чекають призи – фотоапарат та фото Віталія Кличка з автографом.

Наступним питанням порядку денного стало обрання Ради обласної організації. За одноголосним рішенням зборів у Раду увійшли: Побер Ігор Миколайович, Явна Тетяна Тимофіївна, Михно Наталя Володимирівна, Ратушка Ярослав Андрійович, Михно Володимир Михайлович, Козачок Ігор Степанович, Федоришин Борис Андрійович.

 

Після закінчення засідання учасники поспілкувалися у неформальній обстановці та сфотографувались на пам'ять.

Денис Захарчук.

 

 

 

  15 Листопада 2011 +Коментар | подобається