Останні події

Ігор Побер: «Ми робимо реальні кроки у боротьбі з корупцією»

Третього вересня на Тернопільщині стартувала всеукраїнська акція «Люстрація влади», ініційована політичною партією «УДАР Віталія Кличка». Про неї та про своє бачення необхідних змін у державі 5 вересня під час прес-конференції розповів голова обласної організації партії Ігор Побер.

 

«Отримавши перемогу на парламентських виборах, ми плануємо провести люстрацію влади, яка передбачає усунення від роботи недобросовісних  працівників у державних органах влади всіх рівнів, - вважає він. - Наш лідер Віталій Кличко найкращим прикладом люстрації вбачає грузинський варіант, адже методи Саакашвілі були радикальними і надзвичайно ефективними. Він позбувся корупції буквально в один день, звільнивши всіх працівників ДАІ. А для того, щоб заповнити робочі місця, повернув з-закордону молодих фахівців, які виїхали з країни у пошуках кращого життя. Основною вимогою до них  була відсутність досвіду роботи в правоохоронних органах. Люди протягом місяця-трьох  опанували фах, в результаті отримали зарплатню у десять-двадцять разів вищу, ніж була у їх попередників. Люстрацію влади допомогла здолати корупцію, яка оселилася фактично у кожному кабінеті держслужбовця. В Україні також потрібні рішучі, радикальні зміни, і ми вже почали робити перші кроки».

За словами Ігоря Побера, готуючись до реалізації цих ініціатив,  «УДАР» у взаємодії з громадськістю розпочинає збір інформації щодо конкретних проявів корупції у регіонах. Активісти «УДАРу» пропонують громадянам поділитися ідеями щодо можливих антикорупційних заходів. Окрім того, якщо хтось із громадян має неспростовні докази щодо фактів корупції, він також може звернутися до громадських приймалень «УДАРу» або заповнити відповідні бланки, які розповсюджуються агітаторами у наметах. Після перемоги партії «УДАР» на виборах в Україні буде створено антикорупційне бюро, спеціалісти якого ретельно розглядатимуть кожен випадок, про який повідомили громадяни України. Злам антикорупційної системи є одним із ключових завдань для проведення системних змін в Україні, отже, долучитися до її вирішення мають усі свідомі громадяни краю.

 

  5 Вересня 2012 +Коментар | подобається