Останні події

Увага: провокації!

Кандидат у народні депутати по 163 виборчому округу Віталій Максимов нещодавно зіткнувся із провокативними діями псевдосоціологів. «Мені стало відомо, що в розпалі виборчого процесу в Тернополі почали коїтися дивні речі. Як відомо, я щодня спілкуюся з великою кількістю людей, а тому зрозуміло, що з багатьох питань вони запитують моєї поради. Цими днями уже декілька людей розповіли мені, що по їхніх квартирах ходять невідомі люди і проводять опитування на тему: «За кого ви будете голосувати?» Здавалося б, нічого дивного, адже соціологія на виборах – річ звична. Якби не одне але…

Ці люди, які навіть не можуть назвати організацію, яку вони представляють, не тільки ретельно фіксують домашню адресу кожного опитаного, а й записують прізвища людей. Якщо хтось відмовляється назвати себе, опитування не проводиться. За поясненнями псевдосоціологів, прізвище і адреса людини їм потрібні начебто для того, щоби мати точні дані про рейтинги кандидатів», - зазначив Віталій Максимов.

Як юрист із багаторічним досвідом, він звернувся до всіх тернополян не вірити цим нісенітницям. «Для соціологічних досліджень фахівцям потрібна тільки ваша думка з приводу тих чи інших процесів на виборах, але аж ніяк не ваші персональні дані, - коментує пан Віталій. - Можна тільки здогадуватися, які нові маніпуляції розробили для нас «чорні» політтехнологи, якщо вже за два місяці до виборів матимуть всю інформацію про те, хто і де мешкає та за кого голосуватимуть у тій чи іншій квартирі. Припускаю також, що ми маємо справу зі звичайними шахраями, які під маркою соціологів збирають інформацію для своїх темних справ».

Кандидат у народні депутати запропонував своїм виборцям в разі появи нових таких випадків звертатися на його особисту електронну адресу. Він також запевнив, що надасть кваліфіковану допомогу кожному, хто звернеться.

 

  6 Вересня 2012 +Коментар | подобається