Останні події

Ігор Побер: «Людей цікавить політика – і це добре!»

П’ятого вересня добіг до завершення конкурс «Громадський журналіст», який упродовж місяця тривав на інтернет-порталі «ДОБА». Конкурс відбувався за підтримки політичної партії «УДАР».

Участь у конкурсі взяло двадцять учасників, які писали на актуальні та злободенні теми, що хвилюють громадськість. Основною вимогою до учасників була невимушеність тексту, непрофесійний підхід (тобто приймалися роботи від аматорів), простота подачі інформації. Перемогу у конкурсі здобув молодий громадський діяч зі Зборова  Василь Мудло, отримавши найбільше схвальних відгуків від читачів порталу за публікацію під назвою «Клятва на Біблії чи Один із моментів, видуманий політтехнологами?».  

Диплом переможця конкурсу пан Василь отримав із рук голови Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігоря Побера, а цінний подарунок йому вручив представник інтернет-порталу «ДОБА» Андрій Янович. 

«У період парламентських виборів громадяни нашого краю дійсно переймаються майбутнім результатом волевиявлення, тому й не дивно, що у конкурсі перемогла публікація на політичну тему, - зазначив під час нагородження Ігор Побер. - Людей це цікавить, і це добре. Адже можливість висловити власну думку є важливою для кожної людини. Інтернет-портал «ДОБА» дає простір для дискусій - і молоді люди активно обговорюють наболілі суспільні проблеми. Це сприяє розвитку та утвердженню демократії».

Василь Мудло під час неформального спілкування поділився своїми поглядами на розвиток політичних перегонів у найближчий місяць і враженнями від виборчих кампаній політиків краю.

«Вибори – це своєрідне продовження «Євро», - пожартував голова Тернопільської обласної організації «УДАРу», - робляться дороги, облаштовуються прибудинкові території. Тому вибори в будь-якому разі – це позитивні зміни. «УДАР», прийшовши прийде до влади, зробить усе, щоб ці зміни на краще стали постійними та не викликали у людей остраху». 

  14 Вересня 2012 +Коментар | подобається