Останні події

«УДАР» передав книги у сільську бібліотеку

Представники молодіжного крила партії «УДАР» Віталія Кличка у Всеукраїнський день бібліотек привітали найвідважнішу бібліотекарку Тернопільщини і привезли для неї у подарунок книги. Справа в тому, що у сільській бібліотеці Великого Глибочка нещодавно обвалилася стеля, хоча в радянські часи цей заклад був районного значення і сюди за книгами приїжджали люди з різних сіл. Незважаючи на те, що умов для роботи у ній нема та й перебувати у старому аварійному приміщенні небезпечно, Лілія Семенина щодня приходить на роботу і видає книги. Молодих «ударівців» вона зустріла радо, хоча підстав для позитивних емоцій небагато. Бібліотека з багатим літературним фондом на ладан дише, а можливості перебратися в інше приміщення та й коштів на ремонт немає.

«Бібліотека знаходиться в сільському будинку культури, у якому щосуботи відбуваються дискотеки. Мені повідомили, якщо я з книжками звідси виберуся, то тут зроблять бар, - сумно зітхає пані Лілія. - Тому щодня виходжу на роботу у ці «катакомби». Для ремонту потрібно триста тисяч гривень, але у всіх інстанціях, куди ми зверталися, нас запевнили, що таких коштів немає».

Молоді активісти «УДАРу»  пообіцяли зробити все можливе для того, аби допомогти врятувати бібліотеку у Глибочку. Наразі вони виявилися єдиними, хто не просто прийшов і вислухав про проблему, але й збагатили бібліотечний фонд книгами, зібраними під час акції «Подаруй книжку». Захід тривав упродовж 20-30 вересня з ініціативи обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка». Загалом було зібрано понад три сотні книг. Частину друкованої літератури принесли жителі області, а частину активісти «УДАРу» придбали за власний кошт. 

  1 Жовтня 2012 +Коментар | подобається