Останні події

На зустріч із Віталієм Кличком приходять тисячі мешканців Тернопільщини

 

 

Цього тижня лідер партії УДАР» уже вдруге завітав до Тернопільщини. Другого жовтня більше десяти тисяч тернополян радо вітали його в Тернополі, а сьогодні Віталій Кличко приїхав, щоб поспілкуватися із жителями області.

 

При в’їзді до області на лідера «УДАРу» очікували у Монастириську. Зустріч була незапланованою, але головним для Віталія Кличка є тісний зв’язок із громадськістю, тому він вийшов до людей і поспілкувався з ними. Тернопільщина особливо радо й емоційно зустрічає лідера «УДАР». Це підтвердили багатолюдний майдан Волі у Бучачі та площа імені Т.Шевченка у Чорткові. Декілька тисяч жителів Теребовлі та навколишніх сіл також отримали нагоду потиснути руку Віталію та побажати йому успіхів в парку Князя Василька.

У кожному місті, де побував сьогодні Віталій Кличко, після озвучення ним програмних завдань підходило багато бажаючих взяти автограф, поспілкуватися, розповісти про наболіле та просто підтримати. Незважаючи на щільний графік зустрічей і тривале спілкування із громадянами нашого краю, Віталій Кличко у кожне місто прибув вчасно. На шляху – Бережани, Збараж та Кременець, де, за нашими даними, вже збираються люди, аби послухати, що скаже їм лідер «УДАРу». Більше інформації та фоторепортажі із зустрічей – згодом.

 

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається