Останні події

Віталій Кличко відвідав Тернопільщину

Сьогоднішній візит Віталія Кличка на Тернопільщину переконав багатьох недоброзичливців: його тут люблять і поважають. Ми вже писали про те, як зустріли Віталія у Бучачі, Теребовлі та Чорткові. Друга половина візиту Політичної партії «УДАР» була не менш успішною та емоційною: численні прихильники очікували Віталія Кличка на майданах у Бережанах, Збаражі та Кременці.

 Площа Ринок у старовинних Бережанах давно не була такою велелюдною. Емоції, що вирували тут, сповнювали енергією не лише людей з команди Віталія, але й пересічних жителів міста, котрі завітали на зустріч із політиком. 

Сивочолий Збараж також зустрів Віталія багатолюдним майданом.  Із неофіційних джерел нам стало відомо, що присутніх тут могло бути значно більше. Однак представники провладних партій, які рвуться до влади, так залякали жителів Збаражчини, що не всі зважилися прибути на зустріч із лідером «УДАРу».  Тим не менше, районний центр зібрав дві тисячі бажаючих поспілкуватися із Віталієм.

У Кременці на Віталія очікувало дуже багато молодих людей, адже це містечко – це своєрідна студентська міні-столиця нашої області. Не зважаючи на те, що сьогодні субота, молодих людей зібралося дуже багато.  Вони скандували «Кличко!» та активно ділилися враженнями від побаченого та почутого.  Шеренга за автографами була одинаково довгою у кожному місті, що засвідчує щиру любов простого народу до Віталія Кличка.

Чимало вражень від візиту лідера мають і мешканці області, і активісти «УДАРу», і, звісно, сам Віталій. Та позитивна енергетика, яка панувала сьогодні у кількатисячних  натовпах на маленьких містечкових майданах Тернопільщини сповнює вірою в те, що ми ще не раз  вітатимемо Віталія на нашій землі.

Більше інформації про візит Віталія Кличка на Тернопільщину та фото звіт згодом.

  6 Жовтня 2012 +Коментар | подобається