Останні події

«УДАРівці» активно відзначили свято Покрови

За свідченням літописів, знищення Запорізької Січі відбулося у 1775 році. Саме тоді козаки виїхали за Дунай у політичну еміграцію і взяли з собою образ Пресвятої Покрови. Тому 14 жовтня з часів Незалежності України відзначається як День українського козацтва. Окрім того, свято Покрови стало ще й днем заснування Української Повстанської Армії. А кожен, хто взяв у руки зброю, щоб захисти рідний край, вважав Богоматір своєю покровителькою. З метою вшанування всіх тих, хто боровся за незалежність України, ударівці 14 жовтня не тільки схилили голову перед загиблими, а й залучили тернопільську молодь до активних ігор – футболу і пейнтболу.

Активісти обласної організації партії «УДАР» розпочали 14 жовтня із поминального Богослужіння і покладанням квітів до могили воякам УПА та Січовим Стрільцям на проспекті Степана Бандери.

«Сьогодні у 70-ту річницю Української повстанської армії прикро усвідомлювати, що за 21 рік незалежності наша держава досі не визнала її учасників воюючою стороною, – каже кандидат у народні депутати по 163 виборчому окрузі Віталій Максимов. – Наше завдання у парламенті – довести справу із визнанням цих людей до завершення, щоби кожен ще живий учасник УПА зміг побачити, що українці вдячні їм за те, що живуть сьогодні у незалежній державі».

Цього ж дня ударівці провели міжнародний турнір із міні-футболу, присвячений 70-річчю створення УПА. У турнірі взяло участь шість команд із представників тернопільської молоді: «УДАР», Галицький інститут, ТНПУ, ТНЕУ, ТНТУ і збірна Камеруну.

Перемогу здобули майбутні педагоги, а камерунці посіли друге місце, третіми стали студенти політехнічного університету. Переможцям турніру вручили золоті, срібні та бронзові медалі, а також Кубок від партії «УДАР».

Завершилося недільне святкування турніром із пейнтболу, у якому взяло участь 8 команд. Організувало змагання молодіжне крило партії «УДАР». «Золото» і кубок від організаторів виграла команда «УДАРу», яку очолював кандидат у народні депутати Віталій Максимов. «Срібло» здобула команди політехнічного університету, а «бронзу» отримала команда «УДАР-нокаут»

  15 Жовтня 2012 +Коментар | подобається