Останні події

Пси брешуть, а караван іде…

Чим ближче до 28 жовтня, тим бруднішими стають передвиборні перегони. Опоненти кандидатів по одномандатних мажоритарних округах від політичної партії «УДАР Віталія Кличка» не гребують нічим у боротьбі за голоси електорату: поливають брудом у мас-медіа, фальсифікують кримінальні справи, залякують рідних... Яким же великим має бути страх втратити владу й програти, щоб опуститися до такої підлості?

Кажуть, що політика – це суто чоловіча справа. На жаль, саме справжніх чоловіків у ній нині одиниці. Не вірите? Озирніться, увімкніть телевізор, погортайте газети... Хіба справжні чоловіки, наче останні базарні феськи, перемиватимуть кісточки своїм конкурентам та зводитимуть на них наклепи? Хіба справжні чоловіки завдаватимуть удар у спину? Звичайно, що ні. Робіть висновки, адже люди не змінюються і методи, якими вони діють, також. Вовк, хоч і в овечій шкурі, однаково залишається вовком. А боронь Боже нас знову привести до Верховної Ради вовків...

Справжні чоловіки навчені тримати удар, приймати правду, якою б гіркою вона не була, не відповідати образами на образи, бути вірними своєму слову, забути про власні амбіції задля інтересів команди... Такими й повинні бути європейські політики. Таким і є Віталій Кличко. Таким є кожен, кому він довірив представляти партію. На Тернопільщині - це Віталій Максимов (163 виборчий округ), Віталій Ломакович (164-й), Володимир Петровський (165-й), Микола Люшняк (166-й), Олег Ваврик (167-й). Ці люди не випадкові. Вони перевірені часом, життям, грішми та владою. Успішні, досвідчені, патріоти своєї землі. В парламент ідуть не задля власної вигоди, недоторканності чи збагачення, а щоб захистити інтереси кожного українця, підвести з колін національну економіку, здійснити мрії тих, хто віддав за волю України життя. Я вірю та знаю, що їм це під силу, і з обраної дороги не звернуть.

Знаю і те, що саме «УДАР Віталія Кличка» - та політична сила, якої так потребував народ. Вона – не одноденна партія, яких нині наче грибів після дощу, не технічний провладний проект, не чергова чужоземна мильна бульбашка. «УДАР» - це відповідь суспільства на безчинства тих, хто засів у «високих кабінетах» і проголосив себе «господарями життя». Від імені простих українців «УДАР» оголосив їм війну та розпочав бій за державу європейського зразка, без корупції і з рівними можливостями для всіх. І тільки з допомогою кожного з вас він виграє його.

Згідно з останніми соціологічними дослідженнями рейтинг політичної партії «УДАР Віталія Кличка» один з найвищих. І це спонукає кожного з «ударівців» ще вище закачати рукава та із ще більшою завзятістю взятися до роботи. А її, повірте, чимало назбиралося за роки безграмотного керування… Україні, як повітря, потрібні зміни. Саме їх так бояться опоненти «УДАРу».

«Дитинко, пси брешуть, а караван іде, - втішає мене бабуся, з якою мешкаємо в одному під’їзді. – Мудрі справою займаються, а дурні – язики чешуть. А сила людини в тому, щоб як сильно не били, як не принижували, чим не погрожували, підвестися та вперто рухатися вперед. Не кожен так зможе. А треба. Особливо, коли відступати нікуди, коли присягнув перед народом. А «ударівці» твої присягали. Я по телевізорі виділа. А народ – він мудрий. Його гаслами, дорогами та пакунками не купиш, мідяками не задобриш. Він бачить, хто є хто, та голосує серцем…»

З вірою у кожного українця – ваша Наталка МИХНО,

голова виконавчого комітету Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

 

 

  16 Жовтня 2012 +Коментар | подобається