Останні події

Ігор Побер: «За кожне своє слово і вчинок ми беремо на себе відповідальність»

Ігор Побер, голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка, - титулований спортсмен і відомий громадський діяч Тернопілля під час інтерв’ю в режимі он-лайн інтернет-порталу «ДОБА» розповів відвідувачам сайту про політичний вибір, свої життєві пріоритети і особисте життя. Відвідувачі сайту мали змогу заздалегідь поставити запитання лідеру тернопільського «УДАРу».

-          Віталій Кличко нещодавно відвідав Тернопілля і спілкувався із жителями області. Які враження були у Віталія від цієї поїздки?

-          Потрібно сказати, що наш край поглинула масова ейфорія після приїздів Кличка!  Він відвідав безпосередньо місто і шість районних центрів. А от у Монастириську відбулася незапланована зустріч. На кожній зустрічі, якщо так можна сказати, були аншлаги, адже Віталій - людина всесвітньо відома, його знають у кожній країні. Це було щось неймовірне. Ті, хто встиг потиснути руку лідера, вже не хотіли нічого – ні автографів, на плакатів.

-          Але чи ділився Віталій своїми враженням від цих зустрічей? Що сподобалося, що ні?

-          Трохи спантеличила випадкова зустріч на п’ять сотень осіб, але кожен хотів поспілкуватися із Кличком. Така кількість людей несе у собі загрозу виникнення небезпеки для тих, хто прийшов зустрітися, і для Віталія безпосередньо. Але все відбулося дуже добре. Сподобалося те, як його зустрічали, емоції, енергетика. А також те, як на слова Віталія «Слава Україні!» весь майдан відповів: «Героям слава!». У інших містах такого не було

-          Багато людей сходяться в думці, що ці вибори будуть «чорно-білі». Є влада, опозиція, а ті, хто посередині – однаково належать або до одних, або до інших.  Яким ви бачите план розгортання подій у Верховній Раді після виборів?

-          Найбільше хвилює те, що нема єдності в тому «білому» – в опозиції. Вони не хвалять себе, а мають «проблему» – партію «УДАР», яку постійно критикують. Колегам по опозиції не подобається, що «УДАР» в рейтингах вже посідає друге місце після провладної партії. Сам неодноразово був на виступах представників Об’єднаної опозиції і чув їхню необґрунтовану критику. Це є неприємним фактом. Та потрібно забути всі чвари, щоб у Верховній Раді об’єднатися, щоб здійснити позитивні зміни та просуватися до розвитку країни. Ми прагнемо подолати корупційний режим, і те, що нам закидають, ніби ми є проектом якогось олігарха – неправда. Наші спостерігачі зроблять все можливе, щоб вибори відбулися чесно, а ми  розуміємо, що повинні об’єднатися у Верховній Раді з «Батьківщиною» та «Свободою».

-          Чи підтримує вас сім’я напередодні виборів? Яким бачите майбутнє свого сина?

-          Сім’я підтримує, я є годувальником. Те, що, я  роблю зараз, пов’язане із майбутнім мого сина. Для цього ми йдемо в політику, щоб все змінити. Моя донька, яка є студенткою юридичного факультету університету імені Івана Франка, вже під час навчання бачить, яких розмахів набрала корупція. Син ще дуже малий, йому тільки три роки, але і його ця проблема вже зачепила. Адже слушно зауважував Віталій Кличко, що наша країна погрузла у корупції: щоб народити дитину, віддати в садок, школу, виш – потрібно платити хабарі. Я хочу, щоб мій син отримав нормальну освіту,  згідно своїх знань мав можливість себе реалізувати, а не шукати зв’язки для того, щоб вступити до університету чи влаштуватися на роботу.

Якщо захоче стати спортсменом, щоб мав змогу займатися. В Радянському Союзі спортом могли займатися усі: для цього були обладнані двори, при колгоспах і жеках були спортивні секції. Зараз же потрібно шукати можливість, аби дитина могла реалізуватися в спорті. А головне – здоров’я. Також не хочу, щоб мій син виїхав закордон у пошуках кращої долі.

-          Чи не забудете про Тернопіль, ставши депутатом?

-          Неможливо забути про Тернопіль, адже тут моє коріння, а в Борщівському районі живе моя мама. Я робитиму все, щоб наш край процвітав. А не як дехто, про кого люди навіть не знали до виборів. А вони з’явилися напередодні виборів і розповідають, як залучали інвестиції в Тернопільщину. Ніхто навіть не знав, що в нас живуть такі люди.

В Івано-Франківську, наприклад, вже два льодові палаци. А в нас – два роки обіцяють. З сімнадцяти обіцяних спортивних майданчиків – лише один, та й то встановлений Фірташем.

-          Який відсотковий бар’єр плануєте подолати, якого результату очікуєте від виборів?

-          Я не прихильник опитувань. Ми працюємо по максимуму, наші партійці працюють на результат. А опитування можуть іноді і нашкодити. Це своєрідне маніпулювання думкою людей. Бачачи позитивні рейтинги, люди можуть розслабитися. А розслаблятися не можна, потрібно продовжувати працювати. Хоч рейтинги у нас високі, та не всі приходять на вибори, і треба зробити так, щоб наші виборці прийшли, не дали можливості використати їхній голос.

-          Чим будете займатися в парламенті, які законопроекти будете відстоювати?

-          Я звик працювати у спортивній галузі. Упродовж чотирьох років працював начальником управління культури та спорту обласної державної адміністрації, і знаю, які проблеми є, знаю, що потрібно зробити, щоб їх вирішити. Бачу себе в комітеті молоді і туризму. Перші питання, які буду лобіювати, стосуватимуться це  спорту і молодіжної політики.

-          Чи є у вас зараз час на заняття спортом?

-          Коли кажуть, що нема часу на спорт, то це просто відмазка. Я іноді приходжу в зал о дев’ятій – десятій годині вечора. Багато людей, які зайняті ще більше, ніж я, знаходять час на заняття. У Віталія Кличка нема дня, коли б він не тренувався. Він завжди знаходить можливість і час позайматися. Наприклад, після його візиту до Тернополя, був ще ефір на ТТБ. А вже в сьомій ранку він був у залі, а після сніданку – відразу вирушив тур на Хмельниччину.

-          Якого раціону ви дотримуєтеся зараз?

-          Харчування для спортсмена, особливо для бодібілдера – 80 % перемоги. Під час виборчої кампанії важко харчуватися повноцінно, адже багато справ, поїздок, ненормований робочий день... Я беру з собою в дорогу протеїнові коктейлі, щоб мати змогу підкріпитися.

-          Який ви батько?

-          Я дуже люблю своїх дітей - доньку і сина, який ще дуже маленький. На жаль, не можу приділити їм стільки часу, скільки хочеться, але коли  вдома – Данило від мене не відходить. Можу сказати, що я строгий і вимогливий батько. 

-          Що порадите тим, хто не визначився, кому віддати свій голос на цих виборах?

-          Багато людей ще не визначилися. Я раджу обов’язково двадцять восьмого жовтня піти і проголосувати. Якщо не проголосуєте – замість вас це зробить хтось інший. Голосуйте своїм серцем. Якщо проголосуєте за «УДАР» – ми вас не підведемо. На цих виборах життя не закінчується, будуть і інші вибори. Наша політична сила вв’язалася в боротьбу, а без боротьби перемоги не буває, скажу я, цитуючи слова Віталія. Я, як спортсмен, якому щастило перемагати, також це дуже чітко знаю. Люди люблять переможців. Отже, будь ласка, голосуйте за переможців!

 

  19 Жовтня 2012 +Коментар | подобається