Останні події

Боротьба проти «УДАРу» дійшла апогею

Прес-служба Тернопільської обласної організації партії «УДАР» повідомляє, що 25 жовтня на бульварі імені Тараса Шевченка, 23 стався неприємний інцидент, а саме о 12.30 невідомими особами поширювалися матеріали передвиборчої агітації на користь ВО «Свобода» та висунутих нею кандидатів у народні депутати України та проти Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» (газета «Народний трибунал» без будь-яких вихідних даних і газета «Галицько-волинський вісник»). Дані матеріали містять недостовірні відомості про Політичну партію «УДАР Віталія Кличка», зокрема про кандидата в народні депутати по 164 одномандатному виборчому окрузі Віталія Ломаковича, який є головним конкурентом свободівця Михайла Головка. Друковані матеріали виготовлені без передбачених ч.7 ст.69 Закону України «Про вибори народних депутатів України» відомостей, з чого можна зробити висновок про те, що їх примірник не надавався у Центральну виборчу комісію, згідно з вимогами ч.6 ст.69 Закону України «Про вибори народних депутатів України», а також висновок про те, що виготовлення цих матеріалів не оплачувалось за рахунок ВО «Свобода» чи висунених нею кандидатів в одномандатних виборчих округах. Наведені факти свідчать про порушення вимог ч.7, 8 ст.68, ч.5, 7 ст.69, ч.7 ст.73 Закону України «Про вибори народних депутатів України».

З цього приводу голова обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер подав заяву до правоохоронних органів і в окружну виборчу комісію 163 одномандатного виборчого округу. Наведені вище дії містять як адміністративні порушення, так і діяння, що кваліфікуються як злочини згідно з чинним Кримінальним кодексом України.

«На жаль, представники демократичних сил упродовж виборчого періоду не дотримуються підписаної угоди у січні 2012 року про взаємне непоборювання. Особи, що займалися розповсюдженням антиударівських газет, замкнулися в приміщенні громадської організації «Твереза Тернопільщина», яка ‎надана в безоплатне користування Михайлу Головку. Газети, які вже були винесені для розповсюдження, вилучені правоохоронцями, як і ті, які були виявлені поблизу приміщення, де переховуються фігуранти інциденту. Олексій Кайда (голова Тернопільської обласної ради і кандидат у народні депутати по 163 виборчому окрузі), який прибув на місце події, спершу повідомив, що це справді продукція ВО «Свободи», яку вони збиралися здати на макулатуру. Та через півгодини він заявив, що це газети «УДАРу», які закинуті в їхній офіс представниками нашої політсили. Це виглядає дещо незв’язно і нелогічно, якщо врахувати те, що вони замкнулося і вже протягом восьми годин не покидають приміщення свого офісу і не допускають туди ні правоохоронців, ані своїх одно партійців, які закидають їм через балкон продукти харчування. Він також одразу вигадав історію про те, що затримано агітаторів «УДАРу» з ножем та сльозоточивим балоном у Микулинцях, де лідирує наш кандидат Микола Люшняк. Після його заяви ця абсурдна інформація почала з’являтися на місцевих сайтах. Однак питання про те, хто і з якою метою планував розповсюджувати контрагітацію - наразі не відомо, адже свободівці всіма можливими способами відмовляються від своєї причетності до цієї події. Та, попри це, вони намагалися спровокувати представників «УДАРу», юристів, правоохоронців і мене особисто, поводячись відверто по-хамськи. А уже приблизно о 17 годині присутні молоді люди в приміщенні ГО «Твереза Тернопільщина» пробували спалити друковану продукцію на балконі. Свідками цього було чимало людей, які на той момент перебували у арт-кафе «Коза», над яким якраз розташований балкон приміщення, де перебувають винуватці інциденту. Після приїзду команди пожежної служби свободівці заявили, що вони невдало курили на балконі. Друзі, робіть свої висновки про те, що відбулося. Вражений цинізмом і брехнею наших «колег» по опозиції», - заявив Ігор Побер

Окрім того, цього ж дня на офіційному сайті ВО «Свобода» було розміщено інформацію, яка не відповідає дійсності. Зокрема про те, що начебто «25 жовтня в селі Жолобки Кременецького району Тернопільської області кандидат у народні депутати від партії «УДАР» у виборчому окрузі №164 Віталій Ломакович побив агітаторів». За свідченнями правоохоронних органів, ця інформація є недостовірною. Також свободівці повідомили, що «25 жовтня в селі Великі Бережці Кременецького району група охоронців-«ударівця» разом із Ігорем Побером здійснила напад на агітаторів від об’єднаних сил опозиції і викрала понад 4 тисячі примірників газети ВО «Свобода», що є абсолютної нісенітницею, оскільки в цей час голова обласної організації перебував в Тернополі і на очах півтисячі свідків спіймав людей, які роздавали агітацію проти «УДАРу». Таке враження, що колеги по опозиції, перебуваючи в передвиборчій агонії, не гребують жодними засобами у боротьбі навіть щодо своїх колег із демократичного табору. Особливий цинізм спостерігається в заяві ВО «Свобода» щодо того, що ударівці мали на меті вилучити оргтехніку із робочих кабінетів цієї політичної сили. Це попри те, що свідками інциденту було кілька сотень тернополян, які спостерігали за відвертим хамством представників ВО «Свобода» і намаганням забрати газети «Народний трибунал» і «Галицько-волинські відомості» у правоохоронців.

Та гостра ситуація у Тернополі не поодинока, подібні інциденти мали місце у інших містах. Для того, аби ударівці не мали змоги відстояти себе, було здійснено DOS-атака на регіональні та центральний сайт політичної організації. 

Прес-служба Тернопільської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

  25 Жовтня 2012 +Коментар | подобається