Останні події

Ігор Побер: «Сподіваюся, що у парламенті опозиція дійде до повного порозуміння»

«Як співпрацюватимуть тернопільські депутати у парламенті» - обговорення на таку тему відбулося в Тернопільському прес-клубі у четвер п’ятнадцятого жовтня. До Верховної Ради сьомого скликання  Тернопільщина делегувала вісьмох народних обранців. Відтак депутатський мандат здобув і голова Тернопільської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер.

-          Я був присутнім на усіх мітингах під ЦВК після проголошення результатів виборів, - зауважив він, -  Неодноразово мене запитували – навіщо були  організовані ці акції?  Результат їхній очевидний: весь світ побачив, наскільки брудні технології були використані у перебігу виборів, які начебто пройшли прозоро, адже транслювалися в інтернет. Закуплені за бюджетні мільйони веб-камери вимкнулися рівно о 20 годині – і після цього почалося свавілля представників від влади, яка, очевидно, розраховувала, що і на цей раз всі змовчать. Та мітинги під ЦВК засвідчили протилежне.

Розповів Ігор Побер і про підписання спільної заяви лідерів трьох опозиційних сил, яка викликала чималий резонанс в українському суспільстві:

-          Опозиція («Батьківщина», «УДАР», «Свобода») виступила із спільною заявою про дії опозиційних сил у парламенті. Певні розбіжності виникли безпосередньо у лавах ОО «Батьківщина» - заяву не підписав пан Гриценко. Однак, я сподіваюся, що у Верховній Раді жодних непорозумінь серед представників опозиції  не буде. Адже цьогорічні парламентські вибори – своєрідна репетиція виборів президента у 2015 році. Якщо опозиція не дійде згоди та не об’єднається і піде на вибори трьома колонами, цілком зрозуміло, хто тоді здобуде перемогу. Попри це, ми повинні докласти спільних зусиль, аби діючий президент склав свої повноваження достроково, ще до президентських виборів 2015 року.

Журналісти цікавилися і питанням так званих «тушок». Цим словом часто у пресі називають тих, хто йде до парламенту від «УДАРу», вважаючи, що саме вони перейдуть до більшості.

-          Я особисто за жодні гроші, за жодні обіцянки чи посади не перейду до лав провладної партії, - пообіцяв Ігор Побер. – Усі наші депутати, і я в тому числі, на з’їзді партії складали присягу, у якій давали таку обітницю. Я переконаний, що ніхто не ризикне її порушити.

Новообраний депутат не оминув можливості висловити свою щиру подяку виборцям Тернопільщини.

-          Попри шалений тиск із боку влади, попри застосування брудних технологій, підкуп виборців (у хід йшли як гроші, так і алкоголь), використання адмінресурсу, жителі нашої області зробили гідний вибір. Тиск на бюджетну сферу та інші маніпуляції провладних кандидатів не допомогли їм досягнути бажаного результату. Від нас до Верховної ради не пішов жоден провладний кандидат, а лише представники опозиційних політичних сил. Безумовно, я гордий за те, що йду у парламент саме від Тернопільщини.

  15 Листопада 2012 +Коментар | подобається