Останні події

Молодіжка «УДАРу» дбає про інтереси студентів

 

Двадцять сьомого листопада з ініціативи молодіжного крила Тернопільської обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" відбувся збір підписів під зверненням до міського голови. Студенти просять у Сергія Надала призначити додаткові маршрутки до навчальних корпусів, які розташовані поблизу заводу “Ватра” на окраїні міста. До акції студентів долучилися і працівники "Ватри", які також потерпають від неможливості у комфортних умовах потрапити на роботу.

- До написання звернення та збору підписів на його підтримку спонукали часті нарікання студентів на переповнений транспорт зранку. - розповідає голова молодіжки тернопільського "УДАРу" Андрій Копачівський. - Крім того маршрутки тут курсують через великий інтервал часу. Наразі зібрано близько трьох сотень підписів студентів політехнічного, економічного та педагогічного університетів. До збору підписів долучилися працівники одного із найбільших підприємств міста - заводу "Ватра". У зверненні ми просимо міського голову призначити додаткові маршрутні таксі №1, 5, 18, 31. Підтримали наше починання і перехожі, а також ті, хто очікував громадський транспорт на зупинці неподалік. Сподіваємося що міський голова вплине на ситуацію, яка склалась з транспортом на цьому масиві.

Активісти молодіжки «УДАРу»  пообіцяли, що звернення потрапить до мера Тернополя у середу, двадцять восьмого листопада, та очікують, коли їхня ініціатива принесе бажані результати.

  28 Листопада 2012 +Коментар | подобається