Останні події

Тернопільські «УДАРівці» взяли участь у семінарі «Україна після виборів. Роль молодих політиків у розбудові України»

 

З 30 листопада по 2 грудня 2012 року активісти тернопільського «УДАРу» взяли участь у семінарі для молодих політиків організованим Фондом Роберта Шумана в с. Зарваниця Тернопільської області.

Учасниками заходу стали активісти політичної Партії «УДАР Віталія Кличка», та представники інших політичних сил.

Німецький фахівець та практик в області економіки, політології, філософії доктор Норберт Нойхауз під час семінару підняв чотири теми, які цікавили молодь, а саме: правильна соціальна економіка – для людей і заради людей, формування ідейності в своїй діяльності, розвиток місцевого самоврядування, інститут сім`ї в сучасній Україні.

«В політиці мова йде не тільки про владу, особисту кар’єру, впливі на маси та грошах, так як це практично кожного дня висвітлюють ЗМІ. Предметом політики є облаштування нашого спільного життя. Політика – це те, що стосується всіх нас! - зазначив заступник голови виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрій Цибульський. - Якщо ми прагнемо мати політичний успіх, потрібно задуматись над питанням: яка дійсність людини і суспільства, їх обумовлена часом реальність? Більше того: яка сутність людини і суспільства, яка ціль і сенс життя? Після осмислення даної дійсності випливає пізнання, яке дає ефективні направляючі ідеї чи образи для наших справ та задумів і пробуджує нас до того, щоб творити політику на благо людини! Проводивши семінар, пан Нойхауз хотів закласти в голови нашої молоді цінності високоморального, духовного, ерудованого, патріотично налаштованого громадянина нової молодої України європейського зразка вже без корупції, яка є однією з причин бідності в Україні. Молоді, поки що не сформовані політики, повинні усвідомити справжні цінності християнської демократії, тоді вся їхня майбутня політична діяльність буде спрямована для української громади».

 

  4 Грудня 2012 +Коментар | подобається