Останні події

Тернопільська молодь матиме потужне лобі у Верховній Раді

 

У суботу восьмого грудня в «УДАРній школі» була проведена перша лекція.  З студентами поспілкувався Ігор Миколайович Побер,  чемпіон світу із бодибілдингу та жиму штанги лежачи, голова ТОО ПП «УДАР», а відтепер ще й депутат Верховної Ради України. Хто, як не він, міг поділитися досвідом свого успіху із студентською молоддю, адже тема лекції звучала як «Мотивація та прагнення у житті: фактори та принципи досягнення успіху». Однак, навряд чи хтось із присутніх асоціював відверті відповіді Ігоря Побера із  монотонною лекцією. Адже зустріч пройшла на одному диханні і відкрила перед студентами завісу приватного життя успішного спортсмена та політика.

Андрій Копачівський, координатор заходу,  в.о. голови молодіжного крила Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» розповідає, що студенти самі виявили бажання зустрітися саме з Ігорем Побером. 

 

Ігор Миколайович є людиною, яка дійсно може розповісти молоді про успіх, як у спортивній кар’єрі так і у політичній діяльності, адже досягнув всього сам у цих сферах. Молодь хотіла зустрітись з ним ще до того, як він розпочне роботу у ВРУ. Адже, як відомо, він планує вести роботу саме у Комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму. Студенти, що побували на лекції, були просто вражені тим, якою простою людиною є Ігор Побер, та наскільки щиро він відповідав на їхні запитання та ділився спогадами із свого особистого життя. – пояснив Андрій Копачівський, -

Ми плануємо надалі проводити подібні зустрічі через кожних два тижні. - додав він, - Зараз не називатимемо якісь імена, хоча, зізнаюся, що люди, з якими ми ведемо перемовини, є успішними, мають чимало досягнень та будуть цікавими для наших студентів. Відвідувати зустрічі можуть усі бажаючі, ті, кому буде цікаво – наші двері відчинені для вас!

 

Народний депутат, титулований спортсмен Ігор Побер також не приховує свого задоволення від спілкування із молодими людьми:

Я вважаю, що саме ця молодь творитиме завтрашній день. То ж вже зараз потрібно закладати певні цілі у їхню свідомість. А прагнення до успіху у будь-якій сфері – це хороша ціль. Я намагався розповісти їм про те, як сам працював для того, аби чогось досягнути, хотів поділитися тим, що знаю. Адже не завжди зовнішні фактори вирішують нашу долю. Внутрішні прагнення, цілі, мотиви – вони відіграють важливу роль у житті.

Сьогодні я усвідомлюю, що й від мене певною мірою залежить життя цих молодих людей. Тому я готовий дослухатися до їхніх порад, ідей, які лобіюватиму, будучи депутатом. Під час зустрічі я їм пообіцяв, що розглядатиму всі їхні рекомендації та побажання щодо молодіжної політики, адже вони краще знають, з якими проблемами зараз доводиться стикатися нашій молоді. 

 

Ідея сподобалася тернопільським студентам, як і зустріч із політиком загалом. Михайло Бойко, студент ТНТУ імені Івана Пулюя, розповів, що багато чув про Ігоря Побера ще до зустрічі, тому не знехтував можливістю познайомитися з ним особисто.

 

Його розповідь була щира та відверта, тому слухати було надзвичайно цікаво. Здивував його зовнішній вигляд: він був одягнений в звичайний одяг, а не дорогий костюм. Це якось навіть втішило. Вразила його відвертість: він розказував правду з свого життя, давав відповіді на усі запитання чітко та зрозуміло. Звичайно, я б з радістю дізнавався, як складається його доля надалі. 

 

Я знав про Ігоря Миколайовича досить багато, оскільки ознайомився із його біографією напередодні зустрічі, - каже студент Юрій Онукевич, - Мене здивувало те, що він планує поєднувати політику з професійним спортом. З задоволенням відвідаю і наступні зустрічі, якщо випаде нагода зустрітися ще раз із Ігорем Побером – обов’язково прийду.

 

 

Зоряна Антонів, студентка ТНТУ імені Івана Пулюя,  розповідає, що знала про Ігора Побера чимало, адже доводилося працювати головою дільниці від партії «УДАР», крім того, дівчина входить до «молодіжки» цієї політичної партії.

Розповідь була дуже цікавою, адже він крім загальної інформації розповів деякі деталі свого особистого життя та інших відомих людей. Найбільше здивувала його простота... Думала, що людина такого рівня буде себе вести з нами більш віддалено. З радістю ще б послухала його розповіді. Мене завжди цікавило щось нове, зокрема те, як досягали свого успіху відомі люди. 

 

Хто наступним завітає до нашої «УДАРної» школи ми повідомимо вам незабаром. Якщо ж маєте якісь думки на цю тему – пишіть нам, ми радо дослухаємося до ваших рекомендацій щодо того, кого варто запросити для знайомства з тернопільським студентством.

 

  12 Грудня 2012 +Коментар | подобається