Останні події

«УДАРівці» пропонують втілити ряд законопроектів, які можуть змінити життя українців

Народний депутат України, голова Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Побер повідомив, як проходять перші дні сесії та які проекти рішень подала фракція парламенту на виконання своєї програми. Насамперед депутати від «УДАРу» прагнуть вдосконалити саму систему голосування, а відтак впровадити використання сенсорної клавіші.

-         Також ми подали законопроект про проведення виборів у містах у два тури, у ході яких мер представлятиме більшість населення міста, і керувати громадами не будуть випадкові люди або шахраї. Щоб перемогти, кандидат має набрати понад 50% голосів. Якщо такого не виявлено, проводиться повторне голосування – «другий тур», у якому беруть участь два кандидати, які набрали найбільшу кількість голосів виборців, - ділиться ідеями «ударівців» Ігор Побер.

Маючи досвід попередніх виборів, представники цієї політичної сили подали також законопроект про створення Тимчасової слідчої комісії для розслідування порушень закону під час виборів.

-         Нами був запропонований  законопроект про скасування безглуздих пільг, якими роками користувались депутати, - продовжує нардеп від Тернопільщини. - Зокрема, ми пропонуємо скасувати безкоштовний проїзд усіма видами транспорту, обов’язкове державне страхування, безкоштовні санаторно-курортні путівки, матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі подвійної місячної зарплати до щорічної оплачуваної відпустки, виплату допомоги  при виході на  пенсію в  розмірі дванадцяти місячних посадових окладів, безкоштовне забезпечення житлом, а також пільги, які отримує депутат після закінчення повноважень.

Чи вдасться реалізувати задумане – покаже час, однак «ударівці» з перших ж днів серйозно взялися за роботу, працюючи над законопроектами, які покликані змінити життя громадян України на краще.

  18 Грудня 2012 +Коментар | подобається