Останні події

«УДАРна школа» з Дмитром Добродомовим

 

Гендиректор телеканалу «ZIK» Дмитро Добродомов ділився досвідом з тернопільською молоддю

У суботу 22 грудня в офісі «УДАРу» у Тернополі відбулася зустріч із відомим журналістом, генеральним директором медіа-холдингу «ZIK» Дмитром Добродомовим. Захід відбувся в рамках уже традиційної «УДАРної школи», яка започаткована молодіжним крилом ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

Протягом трьох годин активна молодь, місцеві журналісти, студенти та всі бажаючі мали змогу поспілкуватися та подебатувати з відомим журналістом, а пан Добродомов, у свою чергу, ділився досвідом та дав кілька порад журналістам-початківцям.

– Головне не боятися говорити правду, – зазначав пан Дмитро. – Адже ми журналісти – четверта влада, а нас змушують про це забувати, нав’язуючи цензуру і всякого роду «темники», а подекуди намагаються диктувати  і цілі стратегічні напрями.

Серед іншого гість зупинявся на проблемах економіки та політики, на  непрофесійності чиновників та корупції. Бо ж і сам в якості журналіста та телеведучого популярної програми «Хто тут живе?» постійно занурюється у цю тематику. За словами пана Дмитра, на жаль, в українському медіа-просторі об’єктивність та неупередженість швидше виняток, ніж правило…

Говорив Д. Добродомов і про вибори, і про свою в них участь, про партію «УДАР Віталія Кличка» та її цінності, які він поділяє. 

Дмитро Добродомов – є компетентним експертом та професійним журналістом, і це одразу відчувається, – зазначив заступник голови виконкому ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський. – Вражає відчуття справедливості, яке притаманне пану Дмитру, він аналізує та об’єктивно висвітлює інформацію, а це викликає повагу. Адже, як не прикро, часто журналісти більше шукають матеріальної вигоди у свої професії і забувають, що вони є «голосом народу».

Ігор Яворський висловив вдячність голові молодіжного крила ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Андрію Копачівському, який запросив пана Добродомова на зустріч з тернопільською молоддю.

Нагадаємо, що це уже друга зустріч в «УДАРній школі». Першим гостем був Ігор Миколайович Побер,  чемпіон світу із бодибілдингу та жиму штанги лежачи, голова ТОО ПП «УДАР», а відтепер ще й депутат Верховної Ради України. 

Хто наступним завітає до тернопільської «УДАРної школи» ми повідомимо вам незабаром. Якщо ж маєте цікаві ідеї на цю тему – пишіть нам за адресою: udart@ukr.net, ми радо дослухаємося до ваших рекомендацій та побажань.

 

Прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  24 Грудня 2012 +Коментар | подобається