Останні події

Кандидат до міськради від «УДАРу» – Ігор Яворський

 

В п'ятницю, 4 січня, відбулися збори Тернопільської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Головним питанням зборів стало висунення кандидата у депутати до Тернопільської міської ради на проміжних виборах 3 лютого цього року. Нагадаємо, що перевибори вимушені, оскільки колишній депутат міськради Михайло Головко був обраний депутатом до Верховної Ради і залишив округ.

Після обговорення претендентів, присутні одноголосно підтримали кандидатуру молодого політика, громадського діяча, заступника голови Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігоря Яворського.   

– Ігор Яворський, саме той хто може та має перемагати на виборах 3 лютого, – прокоментував рішення зборів народний депутат України, голова обласної організації партії Ігор Побер. – Він молодий, активний та водночас уже має досвід роботи у міськраді, порядний та виконавчий.

Важливо, що кандидат від «УДАРу» Ігор Яворський сам мешкає на окрузі, де обирається (на вул. Київській). Потреби й проблеми виборців йому близькі й зрозумілі, він гідно відстоюватиме рідну вулицю у міській раді.

 

 

Біографія

Яворський Ігор Богданович.

Народився 15 жовтня 1982 року в м. Чернівці.

Громадянин України.

Освіта:

В 2000 році закінчив Залозецьку ЗОШ 1-3 ступенів Зборівського району Тернопільської області.

В 2005 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю „Економіка підприємства" та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

Трудова діяльність:

З вересня 2005 року по лютий 2007 року працював в Тернопільському державному економічному університеті на посаді викладача з економічних дисциплін.

         З лютого 2007 року по квітень 2007 року працював у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради на посаді радника голови Тернопільської обласної ради.

         З квітня 2007 року по вересень 2008 року працював начальником відділу комунального майна області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради.

Громадська робота:

З 2006 по 2010 роки депутат Тернопільської міської ради V скликання, голова постійної комісії Тернопільської міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, залучення інвестицій.

З 2008 року по теперішній час засновник та голова Тернопільського обласного благодійного фонду «Мрії збуваються».

З квітня 2012 року член Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка». Голова контрольно-ревізійної комісії Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», перший заступник голови Виконкому Тернопільської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

         Не одружений.

Адреса місця проживання: місто Тернопіль.

Судимості немає.

 

  7 Січня 2013 +Коментар | подобається