Останні події

Ігор Побер: опозиції намагаються вставити „палки в колеса”

 

  На засіданні опозиційних фракцій „УДАР”, „Батьківщина” та „Свобода”, що відбулось вчора у Верховній Раді України, зібрали понад 150 підписів за відкликання з посади голови Верховної Ради Володимира Рибака. Тим не менше, ініційований „ударівцями” збір ледь не зірвався, ще не розпочавшись.

 - Опозиції вже вкотре намагаються вставити „палки в колеса”, - заявляє народний депутат, голова Тернопільської обласної організації ПП “УДАР” Ігор Побер. –  У ніч перед засіданням невідомі обдзвонювали та відправляли смс-повідомлення про скасування засідання більшій частині опозиціонерів. Здогадатися, що це провокація було вкрай важко, оскільки дзвінки здійснювалися  з телефонних номерів, які належать секретаріату відповідних фракцій

 

- За словами Ігоря Побера депутатів обурила і поведінка самого Рибака. За регламентом він  був зобов’язаний скликати позачергову сесію Верховної Ради, натомість спікер проігнорував вимогу трьох фракцій опозиції і знову порушив закон.

 

- Все ж засідання відбулось і не безрезультатно, - резюмує пан Ігор. - Ми зібрали понад 150 підписів для висловлення недовіри спікеру парламенту та його відкликання, а також ухвалили спільну заяву:

Ми, народні депутати України, які входять до фракцій Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Політичної партії «УДАР Віталія Кличка», Всеукраїнського об’єднання «Свобода», зібралися відповідно до статті 83 Конституції України на проведення позачергової сесії Верховної Ради України, оскільки вважаємо, що нинішня влада на чолі з президентом України Віктором Януковичем несе смертельну небезпеку для незалежності та суверенітету держави, становить реальну загрозу національній безпеці, насаджує режим кримінальної диктатури, порушує права та свободи людини і громадянина, зазіхає на національну та соціальну гідність, веде Україну до міжнародної ізоляції...

 

Прес-служба ТОО ПП "УДАР"

 

 

  1 Лютого 2013 +Коментар | подобається