Останні події

Загроза безпеці українців!

Припинення мовлення з 5 лютого 1-го, 2-го та 3-го каналів Національної радіокомпанії України в ефірах ФМ в Тернопільській та інших областях  є черговим проявом антиукраїнської політики «Партії регіонів» і її сателітів. Про це заявив 11 лютого під час круглого столу в Тернопільському центрі комунікацій народний депутат України, член  Комітету з питань національної безпеки і оборони  Ігор Побер.

- Як не парадоксально, але в нашій країні на утримання Президента грошей вистачає, а на фінансування проводового радіо  – ні, - зазначив народний депутат. -  Крім того, що партія влади цілеспрямовано  нищить все українське, вона ще й ставить під загрозу життя простих людей. Адже для багатьох мешканців віддалених сіл та гірських районів України саме проводове радіо є найбільш доступним джерелом інформації . Яким чином тепер вони дізнаватимуться, наприклад, про повінь? Знищення проводового радіо є нині питанням національної безпеки України. Зважаючи на це, я подаватиму депутатський запит щодо причин припинення мовлення з 5 лютого 1-го, 2-го та 3-го каналів Національної радіокомпанії України в ефірах ФМ і тотального знищення проводового радіо як такого на розгляд Комітету  з питань свободи слова та інформації.

Ольга Вербило,

прес-служба «УДАРу».

P.S. За словами власного кореспондента Національного радіо в Тернопільській області Наталки Колтун,  11 лютого о 15 годині мовлення згаданих каналів було відновлено. 

  11 Лютого 2013 +Коментар | подобається