Останні події

Ігор ПОБЕР: «Кожен депутат повинен голосувати тільки за себе»

Фракція «УДАР Віталія Кличка» продовжує цілодобове блокування Верховної ради. «УДАРівці» розробили спеціальний графік чергування. Сьогодні о 21.00 «на варту» заступить народний депутат України Ігор Побер.

— Ми, «Свобода» та «Батьківщина» вимагаємо єдиного: дотримання Конституції, — наголосив Ігор Миколайович 11 лютого під час зустрічі з журналістами. — А сьогодні основним порушенням Конституції в сесійній залі є голосування за тих людей, яких нема, тобто так зване «кнопкодавство». Далі так тривати не може. Ми стоятиме доти, допоки не буде введено персональне голосування. Кожен депутат повинен голосувати тільки за себе і не мати можливості голосувати за свого колегу. На це цілий тиждень, як ви бачите, не погоджується Партія регіонів. Думаю, що це закономірно, оскільки в них є дуже багато людей, які не ходять на сесійні засідання.

На жодні поступки опозиційні сили йти наміру не мають. Налаштовані стояти до кінця і готові до силового захоплення з боку партії влади.

— Я думаю, що це вже не та каденція, котра була раніше, що вони собі дозволяли вночі налетіти, кріслами повибивати чи виштовхати колег з опозиції, — зазначив Ігор Побер. — Зараз, враховуючи нашу політичну силу, «Свободу» і «Батьківщину» – це їм не вдасться зробити. Ми готові блокувати до останнього. Ви знаєте, коли 30 днів не працює парламент, Президент має право його розпустити. Наша політична сила готова йти на перевибори, так само, як і колеги по опозиції.

Тримати в облозі парламент опозиціонери збираються щонайменше до 19 лютого, коли має початися сесійна робота.

Ольга ВЕРБИЛО, прес-секретар ТОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

  13 Лютого 2013 +Коментар | подобається