Останні події

Благодійний марафон продовжується…

 «Допомогти  ближньому» - моральний обов’язок  кожного із нас, особливо, коли людина залишається із недугою  сам на сам. Саме поміч потребуючим  і стала метою  однойменного проекту, ініційованого благодійним фондом «Мрії збуваються» та ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка». В його рамках здійснювалась допомога спеціальним медичним обладнанням людям з особливими потребами, людям похилого віку, а також підтримка соціально-лікувальних закладів. Кілька місяців плідної праці дали свої результати. Саме про виконану роботу і розповідали організатори проекту французьким та українським партнерам ЮНЕСКО на прес-конференції, що відбулась вчора у прес-клубі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».  

-         За 4 місяці роботи ми побували у 54 населених пунктах і допомогли 85 людям, потребуючим допомоги, - зазначив голова фонду «Мрії збуваються» Ігор Яворський. – Також  забезпечили обладнанням  6 районних, 3 міські лікарні та 2 геріатричні будинки.

За словами  директора МЦВП ЮНЕСКО Віталія Семенюка у Тернопільській області налічується близько 50 тисяч людей з особливими потребами, а коштів на допомогу для них катастрофічно  не вистачає. Тому робота проекту не завершується. Також пан Віталій висловив подяку колегам із Франції, без яких «Допомогти ближньому» було би набагато складніше.

-         Наша асоціація налічує понад тисячу добровольців, -розповів президент французько-української асоціації «Веселі черевички» Франсуа Бланше. – Цим людям не байдужа доля українців, тому члени  асоціації  виділяють свої кошти на допомогу лікарням , дитячим та геріатричним будинкам України, а також здійснюють адресну допомогу.


Ольга ВЕРБИЛО, прес-секретар ТОО Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  15 Лютого 2013 +Коментар | подобається