Останні події

Три роки «покращення»

 

   Рівно три роки тому на урочистому засіданні Верховної Ради Віктор Янукович був інавгурований Президентом України. Саме 25 лютого 2010 року він склав присягу на вірність українському народові. Підсумки «ревної» служби Гаранта обговорювали сьогодні під час брифінгу на тему «Три роки «покращення» Президента Януковича і Партії Регіонів. Куди рухається Україна?», що відбувся у прес-клубі ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка».

-          Період перебування Януковича та його сателітів  при владі –  роки втрачених можливостей для нашої держави, - констатував заступник голови Виконкому ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський. – Україна не без допомоги пана Президента «котиться у прірву» і це очевидно. Валютні резерви Нацбанку щорік тануть, натомість  катастрофічно збільшуються зовнішні борги. Лише цього року на кожного українця, включаючи тих, хто щойно народився, припадає борг щонайменше у 200 доларів. А мінімальну зарплату  цьогоріч підвищили аж на …13 гривень. І це при тому, що ціни на основні товари невпинно ростуть. Не зменшуються і тарифи на комунальні послуги.

За словами пана Ігоря,  реформи, запроваджені Януковичем, таки призвели до покращення фінансового становища. Тільки от змінилося воно не в людей – грошей побільшало в  гаманцях чиновників.

-           Україна знаходиться на другому місці в Європі за поширенням туберкульозу і на п’ятому за темпами поширення ВІЛ-інфекції, - продовжив Ігор Яворський. – За рівнем корупції  наша держава теж не пасе задніх, натомість у щорічному рейтингу світового індексу  свободи преси – опинилася серед африканських країн. Факти говорять самі за себе, тож пора би Президенту Януковичу усвідомити, що після трьох років ганебного знущання над державою, йому ніхто не дозволить продовжувати це робити і далі. Саме тому сьогодні у парламенті не залякані, корумповані заробітчани-кнопкодави. На виборах перемогла нова опозиція, люди, котрі вболівають за Україну і робитимуть усе для того, аби подібні януковичі не дорвались до президентського крісла знову.

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  25 Лютого 2013 +Коментар | подобається