Останні події

Книжки берете?

У двері постукав молодий чоловік. «Книжки берете? – сказав, увійшовши. – Ну, на Крим!»  В руках тримав коробку, вщент забиту різноманітними виданнями. Шкляр, брати Капранови, Карпа, Браун, Крісті  та ще ціла плеяда інших українських та зарубіжних письменників «умістилася» в цій коробці. Що ж, проект «Західна Україна -Криму», що стартував у Міжнародний день мови, організований «ударівцями» не дарма – жителям Криму таки буде що почитати!  

На акцію мешканці міста відгукнулися майже відразу, адже з кожним днем  число нових книжок все збільшувалося. Тернополянин Віталій Беднарчук був одним із перших, хто поповнив наш архів. Чоловік з охотою поділився кількома десятками україномовних книг із власної бібліотеки.

-          Приємно, що в нашому місті є небайдужі люди, готові відгукнутися і допомогти, - зазначив куратор акції у Тернополі Андрій Копачівський. -   Завдяки таким людям,  для жителів Криму  українське слово стане більш доступним і вони зможуть насолоджуватися ним сповна, а не шукати україномовну книгу десь на забутих полицях бібліотек.

Усіх небайдужих закликаємо долучатися до акції. Свої книги (прохання у доброму стані) Ви можете приносити за  адресою: м. Тернопіль, бульвар Шевченка, 23. каб. 4.

 

Ольга Вербило, прес-служба ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  26 Лютого 2013 +Коментар | подобається