Останні події

Чергова провокація для опозиції

    Голова парламенту  Володимир Рибак відмовився відкликати своє звернення до суду щодо позбавлення мандата Сергія Власенка. Насамперед це свідчить про те,що влада боїться нормального функціонування парламенту і провокує опозицію до чергового блокування. Тому позбавлення депутата від «Батьківщини» Сергія Власенка  мандата – сміливо можна вважати провокацією. Якби Банкова контролювала парламент, можна було би не порушуючи законодавства, зібрати необхідних 226 голосів для позбавлення Власенка повноважень.  

  Власенко – лиш привід, аби знову спровокувати опозицію на дії, - зауважив народний депутат України Ігор Побер. - При чому провокації влада здійснює грубо і цинічно, абсолютно не реагуючи на такі факти як суміщення посади, наприклад, міністра оборони і мандату депутатом Павлом Лебедєвим. 

Нагадаю, сьогодні у Вищому адміністративному суді України відбулося судове засідання у справі Сергія Власенка.  Будучи нардепом,  він паралельно надавав адвокатські послуги екс-прем’єру Юлії Тимошенко , що є порушенням  Закону України  «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Та позбавлення пана Сергія мандата відбулось теж далеко не законним чином, адже засідання комітету з питань регламенту, на якому мало би прийматись рішення про позбавлення  Власенка депутатського мандата, не було. Остаточне ж рішення суду буде прийняте вже завтра. 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  5 Березеня 2013 +Коментар | подобається