Останні події

«Школа УДАРу» вчила не опускати руки

Вчора, 9 березня, тернопільська молодь мала чудову нагоду поспілкуватися  з відомою письменницею та політиком Наталкою Михно. «Школа УДАРу», започаткована молодіжним крилом партії «УДАР Віталія Кличка»,  вже втретє згуртувала молодих людей, котрі прагнуть   перейняти досвід  та отримати слушні поради від тих, хто знає, як добитися успіху в житті.

 

Творчість – найкращий лікар для мене, адже неодноразово саме письменницька діяльність  рятувала у скрутну  хвилину, - ділилася сокровенним  письменниця та голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталка Михно. –А пережити мені прийшлось чимало. Чи то на щастя, чи на жаль, моя доля складалась так, що для того, аби досягнути задумане, мені приходилось постійно жертвувати чимось, а до цілі часто не вистачало пів-кроку. Та здаватись – ніколи не входило в мої плани, адже, як казала славнозвісна Коко Шанель, «Все у наших руках, тому не можна їх опускати». 

За словами пані Наталі, приходилось їй і працювати  прибиральницею, і жити у трейлері.  А намагаючись виїхати до Америки,  жінка стала жертвою аферистів, котрі ледь не відправили її та сім’ю на Барбадос. Словом, згадати є що.

З труднощами, що спіткали пані Наталію на життєвому шляху, не кожна жінка могла би справитись, - відзначив учасник «Школи УДАРу» Юрій Онукевич. - Можливо, саме вони і зробили її  такою сильною особистістю та допомогли вижити у світі політики. Та чи не найголовніше, що я зрозумів для себе після зустрічі, це те, що, маючи чітку мету в житті, ніщо не завадить їй стати реальністю. Головне, вірити у себе.

Після зустрічі Наталя Михно  подарувала кожному із присутніх власну книжку «Скарби твого міста:Теребовля» із авторським підписом. 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  10 Березеня 2013 +Коментар | подобається