Останні події

Ігор Побер приймав громадян

Сьогодні, 14 березня, жителів Тернопілля приймав народний депутат України Ігор Побер.  Зі своїми зверненням до громадської приймальні прийшли кілька десятків людей, аби отримати допомогу від «УДАРу».

 

-          Найбільш «болючими» для мешканців нашої області є так звані земельні питання, -зауважив народний депутат України Ігор Побер після завершення прийому. – Адже більша частина звернень стосувалася саме порушень закону під час приватизації землі , її незаконного розподілу та отримання майнових паїв. Люди роками оббивають пороги судів, звертаються до органів державної влади, просять доступу до публічної інформації, аби добитися хоч якихось результатів. Та все марно, оскільки корупція в нашій країні, на жаль, успішно процвітає.  Тільки в Україні покійники можуть продавати земельні ділянки, що, до речі, є непоодиноким випадком. І сміх, і гріх…

 

 Внаслідок реформування Збройних Сил України існування 11 гвардійської бригади опинилося під загрозою, яка не входить до перспективного складу Збройних Сил України. Тому до пана Ігоря поступило звернення посприяти її збереженню. Народний депутат внесе клопотання Президенту України Віктору Януковичу, а також Міністру оборони  Павлу Лебедєву про збереження структури та винесе на розгляд профільного комітету.

 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

 

  14 Березеня 2013 +Коментар | подобається