Останні події

«Регіонали» знову атакують

 

  «Наша пісня гарна нова, починаймо її знову…» Вже вдруге «регіонали» намагаються «зламати перо» українським журналістам. На цей раз перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін у статті для газети "Закон і бізнес"  виступив за введення в Україні кримінальної відповідальності за "публічне поширення дійсних чи вигаданих відомостей, які принижують честь, гідність чи ділову репутацію громадянина або організації, зганьблення у пресі з метою вплинути на виконання ними своїх обов’язків". Вочевидь, пан Ренат побоюється, аби десь чогось зайвого не бовкнули.

-          Для Кузьміна, мабуть, кумиром є одіозний сталінський генпрокурор Андрій Вишинський –репресатор та переслідувач інакодумців у 30-х роках ХХ століття, - думками з приводу поділилася голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталія Михно. -  Слідами кумира твердо прямує і пан Ренат,  чию персону сміливо можна вважати однією із будівничих поліцейської України. Відповідну статтю Кузьмін пропонує внести до Кодексу про кримінальні порушення, прийняття якого Віктор Пшонка очікує на початку 2014 року.  Та в умовах «біло-блакитного» терору ми не матимемо навіть найменших шансів на інтеграцію з Європою, чого влада й добивається.

Нагадаю, ще у вересні 2012 року регіонал Журавський висунув законопроект, який передбачав зміни до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу щодо посилення відповідальності за посягання на честь та гідність людини. Та, на щастя, він не отримав підтримки.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  20 Березеня 2013 +Коментар | подобається