Останні події

«Вставай, Україно!»

   Усіх тих, кому допекла чинна влада, хто прагне змін і не хоче миритися із диктатурою антиукраїнських сил,  лідери опозиції  закликають долучатися до акції протесту «Вставай, Україно!»  Однойменний марафон проти біло-блакитного режиму, що розпочався у Вінниці 14 березня, дійшов і до Тернопільщини. Тут акція відбудеться у п’ятницю, 29 березня.  Очолюватимуть пішу ходу та віче лідери опозиційних партій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок. Детальніше про акцію розповіли лідери обласних опозиційних партій Ігор Побер, Олексій Кайда та Василь Деревляний на прес-конференції, що відбулась сьогодні у Тернопільському прес-клубі.

-         Ми очікуємо, що акція у Тернополі збере близько 20-ти тисяч людей, - поділився народний депутат України Ігор Побер. – Впевнений,  у нашому місті вона стане наймасштабнішою, адже , люди ніколи не були байдужими до проблем, а Тернопіль завжди вважався центром непокори.

За словами пана Ігоря  в опозиції є всі шанси, аби добитися змін, головне – підтримка виборців.  Партія регіонів не має більшості, хоч і стверджує протилежне. Насправді у східній Україні є набагато більше розчарованих «регіоналами» людей, ніж на Заході. Більше того, в багатомандатних округах саме опозиційні сили мали перевагу.  

  - Незважаючи на погодні умови, впевнений, люди прийдуть на акцію, адже всі ми  усвідомлюємо, що  далі так жити не можна, - резюмував Ігор Побер.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  25 Березеня 2013 +Коментар | подобається