Останні події

«Вставай, Україно!», але держустанови обминай!

 

  У середу, 27 березня,  Тернопільський окружний адміністративний суд розглянув позов Тернопільської облдержадміністрації до опозиційних партій «УДАР Віталія Кличка», «Батьківщина» та «Свобода» щодо акції протесту «Вставай, Україно!»

 Нагадаю,27 березня облдержадміністрація подала позов до адмінсуду «про обмеження права на мирні зібрання» із вимогою заборонити проведення опозиційними партіями акцій протесту «Вставай, Україно!» з 29 березня по 29 травня.  В позові говориться про те, що акція не відповідає вимогам чинного законодавства, а також подаються сумнівні публікації з інтернет-видань, у яких нібито стверджується, що «акція протесту буде супроводжуватися відвідуванням учасників акції державних установ».  Цікаво те, що текст публікацій був поданий без посилання на джерело та будь-якої іншої додаткової інформації. Та це не кінець. Згідно позову маршрут, який має пролягати від символічної могили вояків УПА до пам’ятника Степану Бандері, якимось чином простягнувся вулицями Валова та Листопадова.

-          Влада вкотре намагається  перешкодити опозиційній діяльності, - поділився народний  депутат України Ігор Побер під час нарадчої перерви. – Та, на жаль, «регіонали» ніяк не можуть усвідомити, що намагаючись «обмежити права на мирні зібрання», вони обмежують конституційні права громадян. Даним позовом «біло-блакитні» зайвий раз скомпрометували себе. Його подання означає, що влада боїться громадського протесту , а він цілком реальний, адже люди  вже не в змозі терпіти знущання над собою.  

Після  обговорень суд  прийняв рішення частково задовольнити позов: встановити обмеження щодо  реалізації права на мирне зібрання шляхом заборони ТОО ВО «Свобода», ТОО ВО «Батьківщина» , ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» під час проведення 29 березня 2013 року акції протесту «Вставай, Україно!» блокування, перешкоди роботи Тернопільської облдержадміністрації, прокуратури Тернопільської області, УМВСУ та УСБУ в Тернопільській області. 

Ольга Вербило, прес-серкетар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  28 Березеня 2013 +Коментар | подобається