Останні події

Ігор Яворський: рішення суду порушує права громадян

 Громадськість міста обурена! Прийняте 27 березня  окружним адміністративним судом рішення про обмеження проведення акції протесту «Вставай,Україно!», не лише грубо порушує Конституцію, а й ущемляє права громадян. Усі, хто незгідний із «вироком», зібрались вчора о 12 годині в приміщенні облради на громадські слухання, де обговорили ситуацію.

 

Нагадаю, 26 березня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Головач подав позов у Тернопільський окружний адміністративний суд, в якому просив "обмежити проведення мирної акції шляхом заборони". Позовну вимогу посадовець обґрунтував тим, що акція може призвести до порушення громадського порядку, загрожувати безпеці руху транспорту, створити незручності  мешканцям міста, перешкодити роботі органів державної влади та посадових осіб. Цікаво,  у позові заявник прохав заборони проведення  акції «Вставай,Україно!» протягом двох місяців - з 29 березня по 29 травня, проте ніяк не обґрунтував  саме такий термін.

27 березня ж суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Надія Данилевич частково задовольнила позов ТОДА,  заборонивши трьом опозиційним силам – партіям «УДАР Віталія Кличка» "Свобода" і "Батьківщина" блокувати, перешкоджати роботі облдержадміністрації, обласного управління СБУ, міліції і прокуратури. Та все ж піша хода і мітинг на площі біля пам'ятника Степану Бандері відбудуться.

Те, що рішення суду грубо порушує права громадян є очевидним, - заявив перший заступник голови Виконкому ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Ігор Яворський під час слухань. –  Вочевидь, судову гілку попросили «посприяти», інакше як пояснити винесення рішення, що порушує права громадян на зібрання та Конституцію в цілому? Тим не менше, на сьогодні всі «УДАРівці» та наші прихильники в області повністю мобілізовані. Ми готові до проведення акції «Вставай,Україно!» виключно мирним шляхом і в рамках чинного законодавства.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

 

  29 Березеня 2013 +Коментар | подобається