Останні події

Як «вставала Україна» у Тернополі

  Жителі Тернопілля вкотре довели: коритись антидержавному режиму вони не збираються! Підтвердження тому – кількатисячна громада, яка, не зважаючи на негоду, прийшла вчора на акцію протесту «Вставай,Україно!» Проспект Степана Бандери, звідки розпочиналась піша хода, замайорів різнобарвними прапорами опозиційних партій,  на початку колони  – розкинувся кількаметровий національний стяг. Із закликами «Банду геть!» та «Слава Україні!» тернопільська громада  на чолі із  народними та місцевими депутатами рушила до пам’ятника Степану Бандері. 

Звістка про те, що Віталій Кличко захворів і його не буде на акції розійшлася між людьми із блискавичною швидкістю та засмутила тернополян.

Я б дуже хотів побачити Віталія Кличка сьогодні, адже він – мій кумир, - розповів  студент ТНТУ Андрій Красовський. – Коли в оголошенні про акцію протесту побачив  ім’я Кличка,  вирішив, що варто піти. Та оскільки Віталій захворів, я вирішив підтримати його політичну силу та опозицію загалом. 

Допоки колона доходила до пункту призначення в центрі її чекали лідери опозиційних партій. «УДАР» представляв народний депутат України Валентин Наливайченко:

Наше головне  послання зараз до людей і дія з людьми - це  показати, що український народ, тобто ми з вами, можемо покласти край антиукраїнському режиму Януковича, але робити це потрібно взаємною підтримкою, взаємним захистом кожного нашого побратима, - заявив депутат.

В центрі Наливайченко, Яценюк та Тягнибок приєдналися до громади. 

Шкода, що Кличка немає – поділилась 74-річна учасниця акції Стефанія Бетлей .- Кажуть, що заслаб. Але я все одно прийшла на акцію, бо опозиція - то остання надія. Як вони не «звалять» Януковича, то вже ніхто цього не зробить. 

Біля пам’ятника Степану Бандері на «піших» чекало ще кілька сотень людей. Тут відбулось покладання квітів до підніжжя національного героя та віче, наприкінці якого, мабуть, уже традиційно, почався снігопад. Та завершилась акція «Вставай, Україно» на позитивній ноті - спільним виконанням національного гімну. 

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» 

  30 Березеня 2013 +Коментар | подобається