Останні події

Викладачів ВНЗ скоротять!

  Українська освіта сьогодні переживає далеко не найкращі часи. За дивним співпадінням  часи ці розпочались рівно із початком «міністрування» Дмитра Табачника. На цей раз він хоче «різати» викладачів. Національним планом дій на 2013 рік передбачається збільшення кількості студентів на одного викладача, що може призвести до скорочення педагогічних працівників у 1,5 – 2 рази. Про це повідомила голова комітету освіти і науки Лілія Гриневич.

Торік міністр освіти і науки Дмитро Табачник повідомив – куди і яким чином буде рухатися «реформування» сфери освіти. Він вважає, що вчителів у нашій країні забагато!, - поділилась голова Виконавчого комітету ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка» Наталія Михно. - Мовляв, за останні роки кількість учнів зменшилася майже удвічі (з 6,7 до 4,2 мільйона), а педагогів скоротили тільки на 7%. Як тепер з’ясовується, таким же шляхом планується здійснювати реформування і вищої школи України – зменшити кількість викладачів, збільшивши для тих, хто залишиться працювати, робоче навантаження. Таким чином, про наукову діяльність викладачам просто доведеться забути.

За словами пані Наталії подібні плани «реформ» можна оцінити не  інакше, як свідому роботу на деградацію суспільства, зокрема на зниження його інтелектуального та освітнього потенціалу.

Викладач, котрий немає вільного часу на зайняття наукою, не здатен навчити студентів повноцінно вчитися та оволодівати науковими знаннями, -продовжила Наталія Михно. -  У результаті, ми отримаємо менш підготовлених молодих фахівців.

Ольга Вербило, прес-секретар ТОО ПП «УДАР Віталія Кличка»

  30 Березеня 2013 +Коментар | подобається